2733
2734
عنوان

شوهراتون توی خونه تو چه کارایی بهتون کمک می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟🤣🤣🤣🤣🤣

چون بیشتر خرابکاری میکنه من اگه خودم اون کار و انجام بدم دیگه میدونم فقط همونه ولی اون اگه پاشه علاوه بر اون کار جمع کرده خرابکاری اونم میفته گردنم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😐😐😐

شوهر من همین که بشینه سره جاش دست به هیچی نزنه بنظره من بزرگترین کمک و به من کرده😂😂😂😂😂😂

وااای بخدااا😂ی شام ماکارانی درست میکنه کللل اشپزخونه و کابینتا میاد رو اوپن ، صد تا کار اضافه میذاره رو دستم

2728
وااای بخدااا😂ی شام ماکارانی درست میکنه کللل اشپزخونه و کابینتا میاد رو اوپن ، صد تا کار اضافه میذار ...

همون دیگه دقیقا دیگه میگم بذا خودم انجام بدم جهنم وگرنه بقیه جاهاییم که تمیزه و کاری نداره میره رو هوااااا😂😂😂😂

همون دیگه دقیقا دیگه میگم بذا خودم انجام بدم جهنم وگرنه بقیه جاهاییم که تمیزه و کاری نداره میره رو ه ...

چی میکشیم ما ازین مردااا ، تازه مغزمم میخوره ، هی خانووووم فلان چیز گذاشت ، بیا این ریخت ، بیا اینو بریز ، بیا ببین این طعمش خوبه...اخرش میگم غلط کردم😂

2740
چون بیشتر خرابکاری میکنه من اگه خودم اون کار و انجام بدم دیگه میدونم فقط همونه ولی اون اگه پاشه ...

🤣🤣🤣🤣🤣یاد یه خاطره از بابام افتادم

یه چیزی میخواست تعمیر کنه تا نصفه کار میرفت بعد نمیتونست درستش کنه یا وسیله ساده بود میشکستش یبار کلی خندیدیم گفتم برات از این کارتا که تعمیرکارا دارن درست میکنم ولی روش مینویسم برای تخریب وسایل منزل تماس بگیرید🤣🤣🤣🤣 خیلی خندیدیم اون روز

یادش بخیر😂😂

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
چی میکشیم ما ازین مردااا ، تازه مغزمم میخوره ، هی خانووووم فلان چیز گذاشت ، بیا این ریخت ، بیا اینو ...

😂😂😂

آره بخدااا تازه شوهره من که همیشه معتقده خیلی باسلیقه و تمیزه و حتی از منم کدبانوتره هیچ  کس به پاش نمیرسه ولی منه بدبخت همش دارم دنبال این کدبانو راه میرمجمع میکنم تازه نمیذاره منم کار کنم هی میگه بیا بشین بیا بشین چون همیشه بنظرش همه جا تمیزه 

ب ھیچچچچ عنوان حاضرنیس پوشک پای نینی کنہ البتہ منم نمیخوام ازش ولی لباس تنش میکنہ تراس وراہ پلہ روکم ...

دستش درد نکنه اما توی این روزا باید یه کم فعال تر بشن ما هم گناه داریم خو

🤣🤣🤣🤣🤣یاد یه خاطره از بابام افتادم یه چیزی میخواست تعمیر کنه تا نصفه کار میرفت بعد نمیتونست درس ...

والا که مردای دیگه یه پا خانوم خونه ان برا خودشون یه خرابکارش گیره منه بدبخت افتاده 😂

😂😂😂 آره بخدااا تازه شوهره من که همیشه معتقده خیلی باسلیقه و تمیزه و حتی از منم کدبانوتره هیچ &nb ...

واییی دقیقاا😂میگه برا چی جارو میزنی همین دیروز زدی...دیروز ممکنه منظورش یه هفته پیش باشه...

ولی خداروشکر کمد و وسایلای خودش منظمه دیگ مشکلی ندارم ازون نظر😐

2706