2737
2734
عنوان

شوهراتون توی خونه تو چه کارایی بهتون کمک می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 65 پست

شوهر من مثه اشکان تو فیلم کامیون همش غذا میخواد😬 دائم الگرسنه س.کار کردنش پیشکش فقط باید بخوره،تنهایی هم بهش حال نمیده منم باید بیشینم کنارش بخورم،کلی تلاش کردم ۵کیلو کم کردم الان ۲کیلوم برگشته☹

دخترم،معجزه زندگیمو 
نه من زیاد دلم نمیخواد مرد کار کنه تو خونه همون وسایل خودشو جم کنه کافیه ، این همه خودش بیرون زحمت ...

شوهر من که این چند روز همش توی خونه ست بچه ها و کارای خونه ام که چندین برابر شده نهار و شام و غرغر بچه ها اونم که سرش توی گوشی مدام منم امشب دیدم یه کم بهش کار بگم بی کار نباشه😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که مادرم دستاش درد میکنه بجز غذا پختن همه کارارو انجام میده بابام.فقط تعمیر نکنه شوهر خوبیه😂😂 ...

خدا پدرتون و براتون نگهداره ،سایه ی پدر و مادرا از سرمون کم نشه

ماشالا به شوهرت بقیه شوهرا یاد بگیرن یه سوال توی کارات دخالت نمی کنه بگه چرا این کارو اینجوری انجام ...

نه اصلا ایرادگیر نیس طفلی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

اتفاقا دیشب سر همین موضوع دعوااااااا کردم شدید 

مثلا ماه ۸ بارداری ام دست به هیچییییی نمیزنه راحت همه چیز مال منه شستن پختن رُفتن و... ایشون فقط فیلم و گوشی 

هرچیییییی توو دهنم بود و گفتم

اشتباه می کنی اگه میبینی شوهرت خونه ست و بیکاره یه کم کار بده دستش اتفاقا الان توی بارداری بهترین مو ...

من خیلی خلم اصن نمیتونم تایہ لیوان بلندمیکنہ دلم براش میسوزہ دکم میخاد ھاا امابعد عذاب وجدان میگیرم متاسفانہ