2733
2734
عنوان

چندش آور ترین چیزی که تا کنون دیده اید.

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 140 پست
نزار نخوندی چی گفتم اون بالا؟

حیفه توی این تایپیک و بین این حرف ها این عکس خانم  گذاشته بشه!

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
بزن تو نت پسوریازیس ببین چ بلاییه میخاره پوسته میده زیاد خون میاد ازش همیشه رو فرش پر پوستش باید ...

خدابزرگه انشاءالله به حق امام سجادبهبودپیدامیکنین🙏

خدایا بغلم کن داغونم،بغلم کن🍂   خدا🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبلا سه سال افسردگی حاد داشت و وسواس فکری باز داره عود میکنن نگرانم

آخ اخ میفهمم،  یکی از نزدیکان منم ناگهانی به خاطر این شرایط دچار وسواس فکری شدید شده، دسترسی به دکتر و دارو هم که نداریم، وضع بدی دارم

دشمنت شرمنده عزیزم  انشالله اونم درست میشه نگران نباشین ♥️

فدات شم ممنونم ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
قبلا سه سال افسردگی حاد داشت و وسواس فکری باز داره عود میکنن نگرانم

ان شا الله به حق این ماه عزیز حالشون خوب بشه! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
بچه ها یک سوال اگه من یک تاپیک بزنم بگم ۵ سالگی ازدواج کردم با مرد ۸۵ ساله تا ۱۰ سالگی ده تا بچه آو ...

واسه این کارت درکت نمیکنم متاسفانه!😑😖😒

خدایا بغلم کن داغونم،بغلم کن🍂   خدا🖤
آخ اخ میفهمم،  یکی از نزدیکان منم ناگهانی به خاطر این شرایط دچار وسواس فکری شدید شده، دسترسی به ...

هعی فقط یادم میاد چی کشیدم تا حالش خوب شد و باز باید همه اون روزا رو دوباره تحمل کنم پشتم میلرزه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
حیفه توی این تایپیک و بین این حرف ها این عکس خانم  گذاشته بشه!

واقعا حالا اصلا کاری ب موضوع تاپیک ندارم .... من گفتم شاید دوستمون خبر نداره از این چیزا ک گفتم عکس نزاره توجهی نکردن حتما نخوندن‌.... ولی ب قران ادمایی دورم بودن ک عکس گذاشتن یه جا عکسشون برداشتن زیرش شماره یه زن خراب زدن و ابروی طرف رفته.... تو همین سایت هم چند روز پیش اتفاق افتاد 

2706