2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من باردارم گیر کردم وسط نمیدونم خونه ی خودم بمونم یا برم خونه مادرم اینا ، خونه خودم که همسرم کارمنده همش میترسه که خدایی نکرده مبتلا بشه و من ازش بگیرم ، خونه ی مادرمم که خواهرم اصلن رعایت نمیکنه یعنی ماسکو دستکش میزنه ولی هرروز میاد خونه مامانمینا 😑 همه چی هم ضدعفونی میکنه 😏

2728
حالش چطوره الان ؟دقیقا بعد چند روز فهمیدید که مبتلا شده ؟اولین علامتش چی بود؟اولین کاری که براش کردی ...

بعد ۲۰ روز از شروع علایم هنوز سرفه داره البته نه نفس گیر و پاهاش درد میکنن عرقشم میزنه . از روز بعدش بدن درد داشت و خسته بود خوابشم زیاد شده بود که خودش شک کرد و رفت خونه مامانش تو یه اتاق قرنطینه و حدود یک هفته بعد از اومدن اونا از اذان صبح به سرفه افتاد البته کم و به روی خودش نمی اورد تا اذان مغرب حدودا که دیگه تبش وحشتناک بالا رفته بود و  سرفه هاش به حدی رسیده بود که میخواست خفه بشه دیگه رسوندنش بیمارستان و بستریش کردن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
ممنونم مهربون باورت میشه روزی نیم ساعت فقط بچه هام و میبینم پیش مادر شوهرم میمونن دلم براشون تنگ شده

یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور

بیا واست فالم گرفتم...دیگه چی میخای

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
بچه ها برای بابام دعاکنین،لطفا،صلوات بفرستین اگ میشه،خیلی وقته مشکوکه همین الان باصدای سرفش قلبم کند ...

حمد شفا خوندم...انشالله تافردا بهتر میشه.اویشن دم کن واسش

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .