2737
2734
عنوان

بیاین بگین چنتابچه دارین و چنسالتونه(دردودل)

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شبا همش بیدارم گفتم بیام اینجابلکه اروم بشم بجزمامانم ب کسی نمیتونم ب

م چون میدونم تعجب میکنن یامسخره میدونم ک میگم حالت بین شماها اگ کسی میتونه راهنماییم کنه نریزین سرم ک سقطش نکن و گناه فلان منم اگ ب حرف باشه یکی مشکل خودمو داشته باشه کلی حرفای قشنگ میزنم اما ت عمل خودم الان نمیخوامش  خودتونوبزارین جای من.درکم کنید بعد بگین چکارمیکردین. اونایی ک خییلی عاقلن خییلی صبورن بخاطر همین خصلتا ت بندگیشون موفقن راهنماییم کنن حتی اگ نظرشون سقط باشه ممنون از همه

اللهم عج الولیک الفرج
شبا همش بیدارم گفتم بیام اینجابلکه اروم بشم بجزمامانم ب کسی نمیتونم ب م چون میدونم تعجب میکنن یامسخ ...

سن خودت و دختراتو بگو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

۳۴ سالمه دوتا دختر دارم عین شما سومی رو ناخواسته باردار شدم. کلی گریه کردم و دنبال سقط .اتفاقا منم با کان... باردار شدم . ولی اون قبلی ها رو هم راحت باردار شدم و به خواست خودم.مامانم و مادرشوهرم حسابی جلومو گرفتن .جفتشون تهدیدم کردن که اگه سقط کردی دیگه خونه ما نیاید 😂

خلاصه که سه ماه طول کشید که خودمو جمع و جور کردم و قبولش کردیم و رفتیم تو فکر اسم و اتاق و .....

هفته ۲۱ رفتم تعیین جنسیت گفت مرده تو شکمت . آخرشم دلیلش معلوم نشد 

باز گریهزمیکردم که چرا مرد؟

مادرشوهرم گفت برو خداروشکر کن که تو نکشتیش. یه ازمون الهی بود سربلند بیرون اومدی 

2738

23سالمه دوتا دارم یکی 4ساله یکی 5ماهه دومی ناخواسته شد خداروشکر میکنم که نگهش داشتم 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
سومی و هم خودت میخواستی 

بله

من چون خودم تک‌فرزند بودم خیلی به بچه علاقه دارم و حتی به چهارمی هم فکر می‌کنم ولی خب آیلین دختر بزرگم از لحاظ روحی آسیب میبینه

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
شبا همش بیدارم گفتم بیام اینجابلکه اروم بشم بجزمامانم ب کسی نمیتونم ب م چون میدونم تعجب میکنن یامسخ ...

من اگه وضع مالیم روبه راه باشه  و عمل سزارین اجازه بده سه تا دیگه میارم

هیچم بد و بی کلاسی نیس زندگی خودمونه ب کسی چ مربوطه

خرجشو میدن یا زحمتشو میکشن؟؟ گور بابای حرف مردم .

به تو دلیت عشق بورز و از زندگی لذت ببر

چه جالب منم دوتا دختر دارم الان ۳ روزه عقب انداختم هیچ وقت سابقه عقب انداختن نداشتم زیر دلمم ورم کرده نمی دونم باردار هستم یانه 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2706