2733
2739
شما که متاهل هستین چطور تا این ساعت تو گوشی هستین یعنی همسراتون از نور گوشی اعتراض نمیکنن؟!

من ک نه خودشم تو گوشیه

خوابامون خراب شده ...بخاطر پسرمم تو طول روز گوشی دستمون نمیگیریم دیگه وقتی میخابه حمله ور میشم

آره میگه من نمیتونم لباس نگه دارم تو تنم اذیت میشم .همیشه لخته

اگه بچه نداری خوبه

من دوتا بچه دارم دخترم بزرگه

ولی اگه جلوش نگیری عادت میکنه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بچه نداری خوبه من دوتا بچه دارم دخترم بزرگه ولی اگه جلوش نگیری عادت میکنه

یه پسر دارم ۱۸ ماهشه. همش میگم بهش اما کو گوش شنوا.حال خیر سرش حساسه رو تربیت بچه مثلا.بعد این کرونای لعنتی باید برم بگردم ببینم زیر شلوار نازک و راحت پیدا میشه براش یا شلوارک راحت نخی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
یه پسر دارم ۱۸ ماهشه. همش میگم بهش اما کو گوش شنوا.حال خیر سرش حساسه رو تربیت بچه مثلا.بعد این کرونا ...

من که امروز جدی گفتم

امروز رعایت کرد😂😂😂😂

تا ببینم چی میشه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2731
من که امروز جدی گفتم امروز رعایت کرد😂😂😂😂 تا ببینم چی میشه

ایشالله که دائمی باشه.والا مال منکه یه روز مراعا کرد شلوارش یه ماهه رو پاتختی مونده

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ایشالله که دائمی باشه.والا مال منکه یه روز مراعا کرد شلوارش یه ماهه رو پاتختی مونده

😂😂😂😂شوهرت چند سالشه؟

😂😂😂😂شوهرت چند سالشه؟

۳۶ سالشه. متولد ۶۳.جالب اینجاس خونه پرش اونقد با حیا بود که حتی زیرشلواریم نمیپوشید با شلوار بیرون مینشست!!!!!!

۳۶ سالشه. متولد ۶۳.جالب اینجاس خونه پرش اونقد با حیا بود که حتی زیرشلواریم نمیپوشید با شلوار بیرون م ...

😂😂😂😂

اها بزرگ 

2738
بله سنش کم نیس.برا شما چند سالشه؟

من شوهرم ۶۸

دوتا بچه دارم

یک دختر ۶ ساله یک پسر ۲/۵ ساله

من شوهرم ۶۸ دوتا بچه دارم یک دختر ۶ ساله یک پسر ۲/۵ ساله

آخی از منم یه سال کوچیکتره اما باز به سن ربطی نداره.اینجا گاها عکس شوهر و بچشونو میذارن تو خونه میبینم شوهرش چقد تو خونه محجوبه آه از نهادم بلند میشه.امشبم باز باهاش میخوام صحبت کنم یعنی تاپیک شما باعث شد

شوهر گاو منم میگرده جلو دختر پنج ساله ام 

فعلا قهرم باش،،،حرف نمیزنم ،،اشتی کردم باید بهش بگم حق نداری اینجوری بگردی دیگه ،،،فقط با شلوارک

صبح گاهی اوقات بلند میشم میبینم موقعی که خوابه اونجاش از شورتش افتاده بیرون 

2706