2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرم اگه تو یه شهریید نه بیشاز حد موندنش اونجا درست نیست شرایطمن فرق داشت اول اینکه پسر داییم بود ...

ممنونم عزیزم❤

خوشبخت و پایدار باشید.

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2728

هر روز میومد.بیشتر شبها هم میخوابید پیشم.هر چقد میگفتم ما رسم نداریم.میگفت زنمی حقمه😶

منم روم نمیشد بگم برو خونتون.واقعا تو دوران عقد واس حرف زدن خجالتی بودم.

بنظرم هفته ای دو سه بار کافیه.اگه همشهری باشید.اگه نه هفته ای یا دوهفته ای یک بار

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
من تو عقدم ولی هرروز پیش هم نیستیم به نظرم خوب نیس زن داییم همش با داییم بود هرروز و شب همسایه مادرب ...

آره دقیقا حرفاتونو قبول دارم ولی وقتی خواهرمو دیدم گفتم شاید من سخت میگیرم.ممنونم ❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2740
واقعااااا ولی شوهر من پنج شنبه ها میاد تا صبح شنبه روزای دیگم کم پیش میاد مگر اینکه من بگم

ما رسم نداریم شب بمونیم خونه هم  ولی هیچوقت روز مشخصی تعیین نمیکنیم در هفته ۲ یا ۳ بار خودش میاد به مردا رو بدی آستر میخوان😂😂😂😂

ما رسم نداریم شب بمونیم خونه هم  ولی هیچوقت روز مشخصی تعیین نمیکنیم در هفته ۲ یا ۳ بار خودش میا ...

ولی شوهر من نمیاد زیاد تازه بعضی شبها بهش میگم بمون بهونه میاره میره

2706