2733
2734
عنوان

کرونا تموم شه قصد دارین چیا بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 89 پست
سیسمونی برا بچه م 😍

ای جانم😍

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بستنی سنتی

کباب کوبیده بناب

فقط خوراکی

الانم می خرما ولی نمی چسبه چون همش در حال شستنشونم

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دلم بستنی اسکوپی میخاد

اره منم😢

بعد روش شکلات با ترافل بریزه😢😢😢😢

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

همه چی همه چی که دلم میخواااااد

از خوردنی های کثیف خیابونی تا مانتو

ولی بیشتر همه میخوام زندگی کنم و تو طبیعیت بدوعم و هر لحظه خدا رو شکر بگمو قدر بدونم واقعا

قربون شما۰

برم خونه خودمون😑 الان عقدم.. جهزیزیه هیچی اماده نکردم 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
لیزرم باید برم مژه هامو دوباره اکستنشن کنم از جوبم میخوام آب بخورم این همه تمیزی الانمو بشوره ببره

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
لیزرم باید برم مژه هامو دوباره اکستنشن کنم از جوبم میخوام آب بخورم این همه تمیزی الانمو بشوره ببره

😂😂😂😂

برم خونه خودمون😑 الان عقدم.. جهزیزیه هیچی اماده نکردم 

انشالله بهترین چیزا رو بخری😍

2706