2733
2739

دف دست دوم اگه بخوایم بخریم،به چه چیزاییش توجه کنیم که نره تو پاچمون؟

و اینکه میگن دف حبیبی خورشیدی برای شروع بهترینه،درسته؟

بعد اینکه فکر میکنید با تلاش مکرر خودمون میتونیم دف زدن رو یاد بگیریم؟یا حتما نیاز به کلاس هست؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاس بری اصولی یاد میگیری دف حبیبی الان خیلی گرون شده دست دومم نخر چون دیگه صداش خراب شده یه دف معم ...

ینی چی که صداش خراب شده؟

دف حبیبی ۴۵۰ تومنه الان😔

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2728

سخت نیس 

شوهرمن بدون کلاس بلده. 

کلا استعداد مهمه البته 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ساز بسیار سختیه .باید کلاس بری

واقعا؟خیلی میخوره راحت باشه که

2738

من چند ماهه دارم آموزش میبینم ، البته فعلا به خاطر قرنطینه کلاسم برگزار نمیشه ، دف خوب دفیه که کمانه‌ش از یه تیکه چوبِ یکسره درست شده باشه و وقتی دف رو روی زمین میخوابونی همه‌جاش کاملا روی زمین باشه و تاب نداشته باشه ، و در مورد آموزش بهتره که حتما با مربی پیش بری چون انقدرا که به نظر میاد راحت نیست 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
دف قیمتی نداره که بخوای دست دوم بخری حتما باید کلاس بری البته من آشنایی ندارم آموزشگاهی که میرم اونج ...

طی چه زمانی یاد گرفتین؟کلاساش گرونه؟

اخه خودم با پول تو جیبی هام مسخوام بخرم

الان ۴۵۰ تومنه دف

خوب میگم حبیبی نخر یه مارک دیگه بخر متفرقه زیاده

مثلا؟

من چند ماهه دارم آموزش میبینم ، البته فعلا به خاطر قرنطینه کلاسم برگزار نمیشه ، دف خوب دفیه که کمانه ...

ممنون از راهنماییت،خودت با چه دفی شروع کردی؟

و اینکه کلاساش گرونه؟

طی چه زمانی یاد گرفتین؟کلاساش گرونه؟ اخه خودم با پول تو جیبی هام مسخوام بخرم الان ۴۵۰ تومنه دف

من دف نمیزنم عزیزم سنتور کار میکنم یادمه رفته بودم ساز بخرم مشتری اومده بود قیمت دف ۲۵۰ ۳۰۰ بود 

ممنون از راهنماییت،خودت با چه دفی شروع کردی؟ و اینکه کلاساش گرونه؟

خواهش میکنم ، من دف سما مدل رُمو خریدم، دو مهر 

دف سه مهر،دو مهر و یه مهر داره ، تعداد مهر ها بیشتر باشه دف گرون تر میشه ، البته من استادم برام خرید ، ۳۰۰ تومن هزینه‌ی خود دف بود ، کلاسش جلسه‌ای ۱۰۰ هزار تومن البته من خصوصی و توی خونه‌ی خودم آموزش می‌بینم که با احتساب هزینه‌ی رفت و آمد و بنزین برای استادم به نظرم خیلی مبلغ ناچیزیه واقعا 

کلاس موسیقی ام کلا هفته‌ای یک جلسه هستش

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
خواهش میکنم ، من دف سما مدل رُمو خریدم، دو مهر  دف سه مهر،دو مهر و یه مهر داره ، تعداد مهر ها ...

ممنونم عزیزم

2706