2733
2739
آقا قبلا شوهرم باید یه ساعت دور و برم میپلکید تا بهش پا میدادم وقتی پا میدادم مثل سگ دورم موس موس می ...

وای منو بگو میرم حتی میگم بیا رابطه داشته باشیم میگه خستم میگم خب شب میگ ن من شبا خستم😐😐یعنی دیگ غلط بکنم بگم بیا😐

عاشق پسرم و باباشم😍😘

عزیزدلم نمیدونم تواین دنیاچی هست که تعادل داشته باشه.اصلامگه تواین دنیاتعادل هم هست.یاازاین وربوم میفتیم یاازاون وربوم.منم یکی مثل شما که کلانمیدونم دنیا بابدی کردن خوبه یاخوبی کردن.ولی گلم چاره ای نیست جزسوختن وساختن تواین دنیابایددلمون هرروزبه خاطر نبودن تعادل بشکنه وخودش خودش روتسکین بده.زندگی روسخت نگیراگه محبت نکنی زندگی سردمیشه ومیشه مثل قبرستون اگرم که محبت کنی میشه این من واقعامومدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم چن سالی هست فهمیدم و واقعا دارم با آرامش زندگی میکنم شوهر من کلا اخلاقشه دیوار هر کی کوتاه باشه بهش رحم نمیکنه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

اه ولش کن نمیگم

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
وای منو بگو میرم حتی میگم بیا رابطه داشته باشیم میگه خستم میگم خب شب میگ ن من شبا خستم😐😐یعنی دیگ غ ...

نه اتفاقا این میاد ولی شور و هیحان قبلو نداره که باید مثل سگ التماس میکرد

شرط چاقو مُرد
2740
چ جالب حرف منو زدی توام😁فک‌کنم مثل من زخم خورده ایا

دقیقا.

متاسفانه من تو جایی گیر کردم که مادرشون انچنان توجیه شون کرده که بجز خودش و دختر خانمهاش همه خانم های روی کره ی زمین ملعونن!!!!

و متاسفانه روح و روان پسراشو داغون کرده.

دقیقا از اول تعطیلش سعی می‌کردم بهش برسم تا بهش بد نگذره دیدم تا یه کار کوچیک میگفتم انجام بده گوش نمیداد

بعدم اگه نیم ساعت ناهارشامش عقب میوفتاد قهر و طعنه کنایه صبح دوساعت دیرتر بیدار می‌شدیم تق وتوق و همه رو بیدار میکرد

دیگه بعدش فهمیدم چجوری رفتار کنم دور برنداره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ