2737
2739
واقا بهش صبخونه میدی؟منکه از اولش گردن نگرفتم وقتیم خونس  خودش اماده میکنه البته من نزدیک ۲ سال ...

آره از اول دادم.باور میکنی تو حاملگی هامم تا روز آخر بهش صبونه میدادم هرچه میگفتم بخدا شب تا صبح خوابم نمیبره انقدر سنگینم و اذیتم صبحا خودت صبحونه بخور منو بیدار نکن تا یکم بخوابم.اما بیدارم میکرد تا روزیکه میرفتم بیمارستان واسه زایمان.همیشه هم بهش میگم بخاطر ابن موضوع ننیبخشمت

شرط چاقو مُرد
من 10ساله ازدواج کردم اصلا صبحانه درست نمیکنم خودش زودتر بیدارمیشه من ساعت 10بیدارمیشم

اره شوهرمنم زود بیدار میشه منم میخوام تا خودش بیدار کنه تکی نمیخوره صبحونه یعنی نمیتونه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره از اول دادم.باور میکنی تو حاملگی هامم تا روز آخر بهش صبونه میدادم هرچه میگفتم بخدا شب تا صبح خوا ...

عزیزم ببخشین این نمیگم ناراحتت کنم اما من ۹ ماه بارداری شوهرم قبل کار صبحونه میورد پیش تختم لقمه میگرف البته من حاملگیم سخت بود شوهرمم خداروشکر کمکم میکرد اما شما خیلی بد عادتش دادی شوهرتو اخه زنه حامله اول صبح براچی باید بیدار شه اونم برا ی مرد قدرنشناس

ببخشین اگه دوسداشتی سنتو میگی؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
عزیزم ببخشین این نمیگم ناراحتت کنم اما من ۹ ماه بارداری شوهرم قبل کار صبحونه میورد پیش تختم لقمه میگ ...

نه ناراحت نمیشم از بیشعوریشه اینکارش.یعنی اگه هزار تا خوبیم داشته باشه این رفتارش همه رو پاک کرد.سی سالمه گلم

شرط چاقو مُرد
2728
نه ناراحت نمیشم از بیشعوریشه اینکارش.یعنی اگه هزار تا خوبیم داشته باشه این رفتارش همه رو پاک کرد.سی ...

خب گوش نمیدادی کم کم ب مرور بهتر میشد یدفه ای نمیشه

نه دیگه رفتارای خوبشم فراموش نکن هرکی اخلاقی داره

خب گوش نمیدادی کم کم ب مرور بهتر میشد یدفه ای نمیشه نه دیگه رفتارای خوبشم فراموش نکن هرکی اخلاقی دا ...

درسته خوبیاشم زیادن ولی من اون ظلمشو هیچوقت فراموش نمیکنم.یعنی اگه اصلا شام و نهار نپزم چیزی نمیگه ولی ول کن صبونه نیست

شرط چاقو مُرد
2740