2737
2739
عنوان

عروس بشیم!!!

196 بازدید | 9 پست

سلام

ختم یا ذکر مجربی شنیدید که واسه ازدواج جواب داده باشه؟

لطفا کامل تعریف کنین که چیکار کردین و چجور ازدواجتون جور شده با استفاده از چله خاصی یا ذکر و دعای خاصی

اگه بلدید بگید همه

ممنونم از همگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله مخ زنی

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2728

من قبل ازدواجم واسه ازدواج دختر خالم که ۱۵ سال از من بزرگتر بود و مجرد بود و هست خیلی ناراحت بودم و چله زیارت عاشورا گرفتم خیلی جالب بود چهل روزم کامل که تموم شد شوهرم گفت میخواد بیاد خواستگاریمو اومد و .... 

شاید دعا واسه دیگران. سپردن زمان ازدواجت از ته دل به خدا. اینا کمکم کرد

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
2738

دعا خوبه ها  ولی بیشتر اینو دیدم تو اطرافیان که به قسمت و وقتشه که رسید جور بشه

چون هستن کسایی که لب وا نکردن واسه ازدواج و خیلی زودتر از فکرشون قسمت شد

و کسایی که همچنان دارن ختم و دعا و ...   ولی فایده نداشته

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
تو این قرنطینگی مخ از کجا پیدا کنم حالا بلکه پیدا هم بشه خیر سرم هیچ بلد نیستم یه ذره سیاست ندارم

خخخخ عحله نکن خودش میاد

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....