2733
2739
عنوان

بی محبتی همسر

314 بازدید | 17 پست

خانما من یه نوزاد پنج ماهه دارم. اینقدر همسرم بهم از وقتی باردار شدم بی محبتی کرده دیگه دلم نمیخاد باهاش زندگی کنم. 😔 در حالی که به خانواده اش و دخترمون بیشترین احترامی که میتونه رو میذاره. من واقعا به محبت نیاز دارم. باهاش صحبتم کردم ولی یا نمیفهمه یا واقعا دوسم نداره. چی کنم برای بهتر شدن رابطمون؟

از اول همین جوری بود؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو بهش کمی محبت کن سعی کن سمت خودت بکشونیش

واسش خوشگل کن خودتو ناز کن مثلا برو بغلش بگو چقد بغلتو دوس دارم(ولی از حد نگذرونی پررو بشه) طوری رفتار کن که جذبت بشه 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2738

منم بعد بچه همینطور بودم یواشیواش خوب شد ..البته فهمیدم تقصیر خودم بود زیادی خودمو انداخته بودم..ترسو شده بودم..جلوش وایسا ازش نترس التماد به نفستو ببر بالا..برگرد به زندگی عادی..دیگه بپذیرزندگی تغییر کرده و یه بچه داری و تو مادرشی و باید قویتر از قبل باشی..و سعی کن همسر خوبی باشی ..البته بیشتر مدیر باش و حرفتم بزن و اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باش

دقیقا دو روزه اینکارو کردم. ولی قهریم چه فایده...

ببین عزیزم این یه قانونه وقتی زیادی به رفتار یه نفرحساس میشی که چرا بهم اهمیت نداد چرادوسم نداره وهی تلاش میکنی که به چشمش بیای بدترمیشه....اعتماد به نفس داشته باش باورکن جواب میده امتحان کن ضرر نمیکنی 

2706