2733
2739
عنوان

نقش قیافه چقدر مهمه تو ازدواج

2908 بازدید | 28 پست

دختر خالم یه خواستگار خیلی خوب داره هم شغل مناسب هم درآمد خوب ماشین و زمین هم داره تحصیلات و سطح فرهنگی و اعتقادیشم مورد رضایت دخترخالمه فقط میگه از دهنش خوشم نمیاد یه مقدار گشاده 

دختر خالم خودش خیلی خوشگله قد بلند کمر باریک و جذاب ، حالا به من میگه چکار کنم راستش منم نمیدونم ، شما چی میگید ازدواج بکنه یا نه 

کسی هست قبل ازدواج خیلی از چهره شوهرش خوشش نیاد ولی بعدش نظرش عوض بشه و دوستش داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو اگه خجالت نمیکشه کنارش تو خیابون راه بره

دوس داره ببوستش یا بغلش کنه

منظورم اینه که چندشش نمیشه ازدواج کنه

وگرنه ی اصلی هس که میگه زیبایی عادی میشه ولی زشتی اگه تو مخ باشه هیچوقت عادی نمیشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ظاهر شوهر باید به حدی باشه که اگه دخترتون شبیه باباش شد آه از نهادتون بلند نشه😆😆😆

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

قیافه باید به حدی باشه که به دلش بشینه ...وگرنه تا یه ماه اول مهمه بعدش عادی میشه و اخلاقشه مهمه

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2738

ببین قیافه عادی میشه برای آدم

و وقتی آدم عاشق کسی بشه بنظرش بی عیب ترین آدم دنیا میاد

هرروز یه نفر که از نظر اخلاقی و همه چی سالم باشه پیدا نمیشه 

آدم نباید از روی ظاهر کسی رو قضاوت کنه

Instagram📷me_in_netherlands 

من خودم خیلی خواستگارامو بخاطر قیافه رد کردم چون برام مهم بود ولی الان که ازدواج کردم میفهمم اونقدرام که فکر میکردم اهمیت نداشت نمیگم اهمیت نداره ها ولی اینکه از بدش نیاد کافیه 

اخلاق و شخصیت خیلی مهم تره

خانوما جااان عمه هاتون نصیحت نکنید بره ازدواج کنه،اون پسره مادر مرده هم آدمه،هر لحظه یه سازی می زنین هم خودتونو بد بخت می کنین هم یکی دیگه رو

وقتی تو دید اول به دل ننشست،ینی تمام

این نسخه ها چیه می پیچین؟؟؟؟!!!

در روزگار جهل،شعور خود جرم است
2706