2737
2734

سلام.من نماینده طب سنتی ام.

خالصانه بهت میگم.راه دکتر رو نرو

من رفتم پشیمون شدم

یه بچه ام سقط شد.بعد یکسال الان باردارم ۶ ماهه.کاملا سالم.خداروشکر

چون دکتر طب سنتی بهم پودر و شیاف داد.

الانم راضی ام و خوبه حالم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من نماینده طب سنتی ام. خالصانه بهت میگم.راه دکتر رو نرو من رفتم پشیمون شدم یه بچه ام سقط شد. ...

الهی شکر..مشکلتون چی بود؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
الهی شکر..مشکلتون چی بود؟

من باردار بودم

۳ ماهه.دکتر بلانسبت احمق بهم انسولین داد.خیر سرش تخصص از آمریکا داشت.

بعد زدن انسولین

به مغزم فشار اومد.تا حد روانی شدن رفتم.چون قند نداشتم.کیست اومد سراغم.

تخمدانم از کار افتاد.تخمک نداشتم.پریودیم بهم خورد.

داغون شدم.

بچه امم سقط شد.

خیلی بد بود

من باردار بودم ۳ ماهه.دکتر بلانسبت احمق بهم انسولین داد.خیر سرش تخصص از آمریکا داشت. بعد زدن انسول ...

الهی شکر ک مشکلت حل شد..منم تنبلی شدید دارم باردار نشدم بعد ۸ ماه..میدونم بعد ۱سالم نمیشم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
الهی شکر ک مشکلت حل شد..منم تنبلی شدید دارم باردار نشدم بعد ۸ ماه..میدونم بعد ۱سالم نمیشم 

عزیزم.من این وسط هیچ سودی ندارم.

فقط بهت میگم.اینو بگیر بخور..خوب میشی.تخمدانت ضعیفه.قوی میشه و باردار میشی به لطف خدا

2738
عزیزم.من این وسط هیچ سودی ندارم. فقط بهت میگم.اینو بگیر بخور..خوب میشی.تخمدانت ضعیفه.قوی میشه و بار ...

چی بخورم؟