2737
2739
عنوان

پیج لوازم آرایشی بزنم میگیره؟!😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4172 بازدید | 29 پست
نه تبریز اگه‌نخرن چی؟

بنظرم لوازم ارایش زیاد طرفدار نداره بجاش لباس بیاری بهتره البته نظربودا

اخه من اگ باشم لباس اینترنتی میگریم لوازم ارایشی جوریه ک ادم بایدخودش حضوری ببینه چن بار تست کنه بداتصمیم بگیره کدوموبخره ولی لباس نه هم خریدش راحته هم ب ریسکش می ارزه

و همچنین ساقی خدایی عالی تبلیغ می‌ره 

این دوتا محشرن 

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ها جنس میارن به دوست واقوام تو مهمونی خانوادگی میفروشن .چیزهای خاص با قیمت مناسب. بعد کم کم ازبین همون ها میتونی برای کارت تبلیغ کنی .الان مشکل اینه کرونا اومده و دستت بسته هست

2731
رفیقم واسه پیجش تبلیغ کرد خود همون تبلیغا حدود 5.۶تومن درمیاد واست 

شما دیشب توتاپیک که اسی عکس خودشوگذاشت  بعدتوگوگل بودعکسش بودی ب من میگی آخرش چی شدگوشیم خاموش شد.

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
شما دیشب توتاپیک که اسی عکس خودشوگذاشت  بعدتوگوگل بودعکسش بودی ب من میگی آخرش چی شدگوشیم خاموش ...

اخرش ی عکس از قالیچه ک عکس خودش بود گذاشت ک ثابت کنه خودشه

بعد تاپیک ترکید

💜فرشته ای قلابی با ذات جادوگر....💜
اخرش ی عکس از قالیچه ک عکس خودش بود گذاشت ک ثابت کنه خودشه بعد تاپیک ترکید

پس معلوم شدازعکسش اسکرین گرفته بودن گذاشته بودم باشماره توگوگل دورازجون چقدربعضیا بیشرفن حالااگه دوست وآشناعکسشوببینه بیچاره آبروش میره.

2738
اره فقد عکس نزارید دیگ

ن من اهل گذاشتن عکس نیستم٬ینی بنده خداعکسش بااون شماره وچرت وپرتایی که گفتن پایین عکس بوده همچنان توگوگل باقی میمونه؟

ن من اهل گذاشتن عکس نیستم٬ینی بنده خداعکسش بااون شماره وچرت وپرتایی که گفتن پایین عکس بوده همچنان تو ...

ن فک کنم وقتی سرچ کردن برداشته شده بود...

ن فک کنم وقتی سرچ کردن برداشته شده بود...

خداروشکرکه لااقل میشه حذف کرد٬البته درس عبرت نمیشه امروزدوباره ده تابیشترتاپیک عکس بود.

خداروشکرکه لااقل میشه حذف کرد٬البته درس عبرت نمیشه امروزدوباره ده تابیشترتاپیک عکس بود.

اره من خودم قبلا عکس زیاد مزاشتم ولی دیگ نمیزارم

پروفمم یکیو گذاشتم ک خیلی شبیه خودمه

اره من خودم قبلا عکس زیاد مزاشتم ولی دیگ نمیزارم پروفمم یکیو گذاشتم ک خیلی شبیه خودمه

ن دیگه اصلا نزار

بازرگانی از گناوه یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد که در بندرتجاری گناوه فعالیت می‌کند. این مجموعه با هدف ایجاد دسترسی سریع و آسان شما هم وطنان عزیز به محصولات با کیفیت‌های متنوع، و قیمت‌های مناسب به صورت مستقیم از بندر و یا تولیدکنندگان شروع به فعالیت نموده است.

ارسال کالا با حداقل قیمت، ضمانت ارسال و… از مزیت‌های بازرگانی اینترنتی از گناوه می‌باشد.

خرید تکی به قیمت عمده، لوازم آرایشی و بهداشتی. ارسال از گناوه به سراسر کشور

آدرس مقصد:

http://az-genaveh.com/?ref=300

کانال تلگرامی بارکد

https://t.me/az_genaveh_rahgiri

کانال تلگرامی عکس سفارشات شما:

https://t.me/az_genaveh_7

2706