2737
2734
عنوان

قرص ال دی

118 بازدید | 20 پست

سلام خانوما 

من ۲۱ روز ال دی استفاده کردم دو س روز بعد پریود شدم بعدش ۱۵ روز گذشت ک داشتم مرتب میخوردم ی اتفاقای افتاد ک خیلی ناراحت شدم همونجا باز پریود شدم

هر ۱۰ روز یا ۸ روز ۳ بار پریود شدم از وقتی ک ال دی میخورم وگرنه طبیعی جلوگیری میکردیم ممکنه قرص ب من نساخته باشه؟یا تست حاملگی بدم؟

قرص هورمونهاتو بهم ریخته از روش دیگه ای برای جلوگیری استفاده کن

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دقیقا منم همینجوریم دو هفته یه بار پریود میشم ولی من دیگه استفاده نمیکنم 

منم ی هفتس استفاده نمیکنم یکسره خونریزی دارم وقتی میخورم اگ خونریزی نداشته باشمم موقع نزدیکی شروع میشه

منم ی هفتس استفاده نمیکنم یکسره خونریزی دارم وقتی میخورم اگ خونریزی نداشته باشمم موقع نزدیکی شروع می ...

من شبایی که نزدیکی داشته باشم یه دونه میخورم وگرنه فعلا هیچی استفاده نکردم

معنی اسمم یعنی:برنج ..گوشت..کوردی مهاباد  
2738
این ک خیلی بده.باید بری دکتر قرصت عوص کنه..ی وقت زخم نشدی.شاید زخمی عفونتی چیزی داشته باشی

بخاطر کرونا دکتر نرفتم ولی دگ تصمیم گرفتم برم و با دکتر مشورت کنم 

2706