2733
2734
عنوان

سردوراهیم

104 بازدید | 6 پست

ما بخاطرشرایط کاری شوهرم باید چندماه دیگه مهاجرت کنیم شهردیگه ای یعنی اینجوری برامون بهتره اگه خدابخادازطرفیم بچه آخرم پدرومادرم خیلی دوسم دارن وبهم وابسته ان امروز یه چیزی ازخواهرم شنیدم جیگرم کباب شد گفت بابام برگشته گفته اگه فلانی ازاین شهربره من میمیرم پدرومادرم آدمای بی درکی نیستن میدونن اینجوری برامون بهتره ولی دله چیکارش میشه کردحالا میترسم برم واین جمله همش توذهنم بمونه و غصه بخورم واقعا نمیدونم چکارکنم ازطرفی نگران زندگیمم ازطرفیم فکرپدرومادرم

عشق ابدی من همسرم

پدر مادرت عادت میکننن ادمی زاد به همه چیز عادت میکنه هر روزز بهشون زنگ بزن حرف بزنین تو تعطیلات بیا خونشون 

تماس تصویری بگیر باهاشون عادی میشه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب بابات دلداری بده همش ابراز خوشحالی کن ک متوجه شه تو از این قضیه خوشحالی وقتی شادی تورو ببینت بهتره چون پدرت جز شادی تو هیچی نمیخاد...واینکه درباره ی درامد اونجا حرف بزن بگپ اگه بریم خیلی برامون خوب میشه اوضاع مالیمون میره بالا مطمئن باش اینجوری بهتر جواب میگیری

وخدایی ک بشدت کافیست...

عزیزم مطمئن باش پدر و مادر خوشحال میشن بچه هاشون پیشرفت کنن و شرایط زندگیشون بهتر بشه. ولی خوب چون دوسستون دارن از روی احساسات اون حرفو زدن. شما هم نباید بخاطر احساسات از زندگی خودت بگذری