2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خوابگاهی که بودم فقط یادمه یه دوست از یه قومیت داشتیم میگف ما نژاد برتریم دخترو پسرای ما خوشکل ترین پسران استان ما فلانه قومیت ما فلانه پسرای ما فلان کارارو میکنن فقط ما خوبیم دهن منو صاف کرد تا من از اون دانشگا رفتم 

یه بار یکی از دوستای دانشگام میخواست بره یه مسافرت فوری.. در به دررر دنبال یکی میگشت به جاش بره سر امتحان میان ترم

چرا نی نی سایت یهو اکانت قدیمی ادم رو میترکونه؟؟ 😢😢😢
2738

بیچاره به هررکی میرسید و میگفت اون میگفت نه اون ساعت و اون روز کلاس دارم. اخری به من گفت منم فکر کردم دیدم خب من اون ساعت دقیقا مابین دو تاکلایمه و خالیه

بهش گفتم باشه من میرم ولی هییچی بلد نیستما.. ففط میرم که غیبت نخوری.. اونم گفت باشه ولی لاقل قبل امتحان یه کوچولو بخون که از ۲۰ لاقل ۴ یا ۵ بشم

امتحانش هم میان ترم فیزیک بود. خلاصه من جزوشو گرفتم و قبل امتحان نشستم نیم ساعت چهل دقزقه ای خوندم. بعد رفتم سر امتحان. امتحان تو یه سالن خیییلی بزرگ بود

موش انداختیم کف کلاس

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز
2706