2733
2734
عنوان

بهترین تلافی برای شوهری که اذیتت میکنه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوسال پیش درگیر شدم گوشیمو شکوندم ی گوشی خرید دوباره چند هفته پیش بحث کردم گوشیمو شکستم الان صفحه گوشیم شکسته گفت دیگه برات نمیخرم بد عادت شدی  هی میشکنی 😂حالا بعد کرونا گفت شاید دلم سوخت خریدم 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

بنظرم مثل خودش شدن دقیقا مثل خودش رفتار کن یکبار زد ظرف شکست منم زدم طرف اونو شکستم آخرش گفتم اشتباه کردم باید میزدم تلویزیون میشکستم ولی خونسردی هم حال میده بدتر میسوزه

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2738

یه بار با شوهرم دعوای خیلی بدی کردیم کل خونه رو بهم ریخت وبا زور گفت برو چایی دم کن برام  خدایا از سر تقصیرات من بگذرمنم خیلی از دستش عصبانی بودم وقتی چایی رو ریختم تف کردم تو چاییش  بخدا شیطون گلم زد بعد چایی رو بردم براش که بخوره بعد پدر شو۶رم زنگ زد گفت کار واجبی دارم زود بیا اونم چایی تفی منو نخورد و رفت نقشه ی شیطانی منو بهم زد  اماواقعا بعدش خیلی پشیمون شدم و خودمو سرزنش کردم  

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
یه بار با شوهرم دعوای خیلی بدی کردیم کل خونه رو بهم ریخت وبا زور گفت برو چایی دم کن برام   خدا ...

خوشحالم چون روز قیامت نمیخاد پاسخ گو باشی 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
خوشحالم چون روز قیامت نمیخاد پاسخ گو باشی 😂

اره واقعا  

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

همتون میگین بی محلی اما شوهر من بی محلی اصن روش تاثیر نمیزاره من چه بکنم 😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بهش محبت کن. 

وز محبت دیو حوری میشود

به حرف این زنای اینجا هم گوش نکن. اووووف که چه قدر آدم بد اخلاق عین شوهرت اینجا است. چه طور میتونید اول به جنگ فرابخونید؟ 

عهد بستی که مسولیت سرنوشت یک انسان رو بر عهده بگیری. اون عهد رو با اون نبستی با خودت بستی. خیلی خوب حالا بر عهده بگیر. یه انسان در برابرت هست که تو مسولشی و اون اشکالی داره. اول از همه سعی کن پیدا کنی چرا اینطوره. و بعد ببین چه طور میتونی درستش کنی.البه تو به خودت هم تعهد و عهدی داری. فرصتی باید بزاری.صبورانه. در این راه متوجه میشی که ارزش وقت گذاشتن رو داره یا نه.

اگر درست نشد حداقل از خودت برآورد یک انسان متعهد رو داری. و اگر شد یک موفقیت دیگه هم داری. 

خودت رو هم بررسی کن. حس انتقامت رو بررسی کن. شاید به چیزهای خوبی رسیدی. فکر نکنم از روی خشم باشه. دنبال راهی هستی که رفتارش رو عوض کنی؟ دنبال صلح و صفایی؟ میخوای همه چیز درست بشه نه خرابتر. مگه نه؟ خب این راهشه؟ براش یه نامه بنویس و همه چیز رو با جزییات احساست بنویس. میخونه. برادر منم گوشش سنگینه و زبون زهر ماره. هر وقت مشکلی پیش میاد براش نامه مینویسم اثر خوبی داشته تا حالا. 

از محبت دیو حوری میشود.