2703
2553

من وقتی دعوامون میشه شوهرم میزنه چیزی میشکنه یا حرف زور بهم میزنه آتیش میگیرم

تو دلم همش دنبال ی تلافی اساسی ام

به نظر شما بهترین تلافی چی میتونه باشه ؟ که دلت حسابی خنک بشه.

دوبار بعد از دعوا  ال سی دی گوشیشو  شکوندم نفهمید کار من بوده گفتم کار خدا بوده تقاص پس دادی...😁

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تلافی کردم ولی اون نفهمید اما دل خودم خنک شد ولی کارم خیلی زشت بود 

چکاری کردی

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
خانوم چیکار دارید شما،بذارید مهارتهای خوب زندگی کردن رو بگن چند نفر هم یاد بگیرن😐

😁😁😁

برامن اثبات شده ک هیچی بجزبی وتوجهی وسکوت مردویاحتی نمیسوزونه یعنی اینومیتونم ب جرات بگم ک من باهمین اخلاقم طرف وجوری سوزودم ک مجبورب خودزنی شدده 

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
2714
برامن اثبات شده ک هیچی بجزبی وتوجهی وسکوت مردویاحتی نمیسوزونه یعنی اینومیتونم ب جرات بگم ک من باهمین ...

کم محلی ک کار هر روزمه 

خونسردی بدجور آتیش میزنه طرف

متاسفانه ادم خونسردی نیستم

خانومای گل چند تا فحشی چیزی،راهکاری،سکوت چرا؟؟؟!انتظارمون از شما ها بیشتر بودا،تو تاپیک های دیگه که همیشه گل کاشتین،

بیاید بگید خب،منم دو صفحه A4از نظرات تخصصیتون تو این سایت نت برداشتم،آخر سر اونارم میگم😊

در روزگار جهل،شعور خود جرم است
کم محلی ک کار هر روزمه 

نیگاکم محلی وسکوت منظورم اینه ک طرف داره فوشت میده یاداره ظرف میشکونه توباخونسردی فقط نیگاش کنی بدونه عصبانیت یعنی خونسردیتوازدست ندیه حتی اگ بدترین فوشاروبهت دادهیچی نگووفقط بای نیمچه لبخندنیگاش کن یعنی بدترین تنبیه برای طرف مقابلت ولی بازم میگم بایدعصبی نشی وریلکس باشی 

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
2706