2737
2734

هر کس میبینتم میگه چرا پستونکیش کردی لب و فکش زشت میشه منم میخوام بهش ندم ولی خیلی عادت کرده چیکار کنم؟ عادت داره با پستونک میخابه شبا

دو ماه و نیمشه.

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

والا من تو همین نی نی سایت چند شب پیش خوندم 

هرکی پستونک خورده بود تو بچگی ، لب و دهنش از بقیه خواهر و برادراش قشنگ تر بود.

دهه شصت اکثرا پستونک خوردن همه هم ماشااله زیبا و قشنگ ،اون موقع ها فکر نمیکنم دیگه پستونک ارتودنسی بوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه کم کم پستونکو به شیرت ترجیح بده...تا خوابید از دهنش بیرون بیار دخترمنم شیرخشکی شد وبا پستونک میخوابید15 ماهگی خونه کسی جا گذاشتم دیگه براش نخریدم تحمل کردم ولی قبلشم سعی میکردم فقط موقع خواب بهش بدم خوابشم عمیق میشد برمیداشتم...برای تغییر دهانشم پستپنک ارتودونسی بگیر که استاندارده

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

خیلی زیاد بهش نده که دائم تو دهنش باشه زمان بذار...درمورد تثبیت دهانی تو اینترنت مطالع کن عزیزم 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد