2737
2739
من همش مثل بچه باهاش حرف میزنم قربون صدقه اش میرم چون حساسه بهش توجه نکنم همش هم ازش تشکر میکنم میکن ...

اشکال نداره  یکمم درک میکنن ک کار خونه هم زحمتی خودشو داره و کمتراز کار بیرون نیست ...تا همیشه ک قرار نیست کار خونه کنن فقط چند ماهیی ک بارداریم دست همسرتم درد نکنه شما الان بیشتر ب فکر کوچولوی توراهیت باش 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شوهرم جارو میکشه  واسه سرامیکا طی نمبکشه میگه عشقم تمیزه ول کن منم میکه باشه

وای خدا عین شوهر من ولی وقتی میدید حرص میخورم و خودم میخوام انجام بدم سریع میدویید انجام میداد خدایی امسالم برام خونه تکونیو تنهایی انجام داد خدا ب شوهرامون سلامتی بده

فدات بشم مرسی ، حالت تهوم از ۸ هفته تموم شد یعنی خیلیییییی کم شده الان که ۱۰ هفته ام حالتای جدید اوم ...

منم دقیق مث خودتم ...اما میگی چیکار کنیم فقططط تحمل ...منم خونه مامانم اصلااا نمیرفتم روم نمیشد همششس خونه خودم بودم

شوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمه 💑
وای الان خیلیییییی راحتی بخدا از نوزادی در اومده از شیر دراومده از جیش دراومده خوشبحالت

اره ولی شلوغه خیلی امااون موقع خیلی عذاب کشیدم از ی طرف استراحت مطلق ازی طرف زایمان سخت دیگ عمرابچه نمیارم میترسم

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
2740
وای خدا عین شوهر من ولی وقتی میدید حرص میخورم و خودم میخوام انجام بدم سریع میدویید انجام میداد خدایی ...

اره واقعا سلامت باشن ، من چون ابان ماه اساس کشی کردم خونه تکونی نمیخواد 

خدایا عاشقتم

تنها کارایی ک همسرم نمیتونه برام بکنه این کمردردای وقته خوابمه سمت چپ ک اصلا نمیتونم بخوابم انگار استخونم میسوزه سمت راستم ک میخوابم جدیدا رگ سیاتیکم اذیتم میکنه البته تو همین سایت خوندم ک موقتیه تموم میشه رو کمرم ک خطر ناکه 😂فک کنم باید نشستنکی بخوابم 

منم دقیق مث خودتم ...اما میگی چیکار کنیم فقططط تحمل ...منم خونه مامانم اصلااا نمیرفتم روم نمیشد همشش ...

پس توام مثل منی ، اره فقط تحملللللل تا بگذره ، ولی از خرف مامان بزرگ شوهرم بدم اومد رنگ زد گفت وا ناز نکنی للکی بابا دیگه ویارت تموم شده تا الان ویار نمیمونه ، خیلی ناراحت سدم شوهرم زنگ زد گفت من غذا میپزم و کار میکنم حالش خیلی خانومم خیلی بده نمیزارم لز جاش بلند شه بازم گفتن یعنی تموم نشده لزشون متنفرممممم

خدایا عاشقتم
2706