2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خواهری مادری خواهرشوهری چیزی بیان خونتوبریزن تمیزکنن مگه چی میشه

کلا طایفه مادرشوهرم هما اشون شهرستانن مادرمم که برسه خونه خودشو تمیز گنه خواهرمم که بچه داره اون یکی خواهرمم مجرده سر به هواست ‌. تو این اوضاع که نمیشه کارگر گرفت . شوهرمم از رو الکی تمیز میکنه تقصیر نداره مرد که نمیتونه قشنگ تمیزکاری کنه ، حال خودم یه طرف ، خونم یه طرف دارم دیووونه میشم 

خدایا عاشقتم
خوش بحالت که میتونی بری خونه ی مامانت،من چی بگم که دور از خونوادم هستم،۵ماهه مادرو پدرمو ندیدم ،الان ...

منم دقیقا شرایطم مثل تو هست.ولی همش میگم انشااله تعیین جنسیت  میکنم و کرونا دیگه تموم شده.مامانم هم ان شااله میاد میریم سیسمونی میخریم.

2728
کلا طایفه مادرشوهرم هما اشون شهرستانن مادرمم که برسه خونه خودشو تمیز گنه خواهرمم که بچه داره اون یکی ...

میدونم عزیزم درکت میکنم منم مثل توبودم من7ماه رفتم خونه مامانم موندم بنده خداهرکاری واسم میکردمن کمرم خیلی دردمیکردهیچ کاری نمیتونستم بکنم ازی طرفتم افتادم خونریزی خلاصه7ماه زمین گیرشدم

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
کلا طایفه مادرشوهرم هما اشون شهرستانن مادرمم که برسه خونه خودشو تمیز گنه خواهرمم که بچه داره اون یکی ...

اتفاقا مردا اگه بخوان خیلیم خوب تمیز کاری میکنن منم شوهرم اولاش یکم براش سخت بود بنده خدا 7شب از کار میومد و شروع میکرد ب شام گذاشتن و تمیز کاری الان هرجام ایرادی داشت من فرداش با آرامش و خوش اخلاقی میگفتم ک مثلا عزیزم اینجارو تمیر میکنی یکم داخلشو محکمتر بکش بهتره و دوتام ماچش میکردم و همش ازش تشکر میکنم ازنجوری بهشون انرژی هم میدیم و میفهمن ک ما قدردان زحماتشون هستیم بهتر کارمیکنن

2738
اتفاقا مردا اگه بخوان خیلیم خوب تمیز کاری میکنن منم شوهرم اولاش یکم براش سخت بود بنده خدا 7شب از کار ...

من همش مثل بچه باهاش حرف میزنم قربون صدقه اش میرم چون حساسه بهش توجه نکنم همش هم ازش تشکر میکنم میکنم، ولی واقعا میبینم خسته میشه شبا زودتر از من خوابش میبره میوفته دیگ 

خدایا عاشقتم
اتفاقا مردا اگه بخوان خیلیم خوب تمیز کاری میکنن منم شوهرم اولاش یکم براش سخت بود بنده خدا 7شب از کار ...

شوهرم جارو میکشه  واسه سرامیکا طی نمبکشه میگه عشقم تمیزه ول کن منم میکه باشه 

خدایا عاشقتم
2706