2737
2734
شوهرم میگه بخرم همه چی ، ولی مامانم اینا بهشون برمیخوره 

به مامانت بگو اینجوری راحت ترم.حالا اگه اوضاع مالیشون خوبه که نخر اشکالی نداره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
من به بوی پیاز داغ ویاد داشتم...غذا میخوردم‌ولی مراحل آماده سازیشو حتی دوس نداشتم ببینم

دقیقا مثل من من حتی ب شوهرمم ویار پیداکرده بودم ب بوی بدنش بیچاره هرشبم میرفت حموما اما من حساس شده بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبوری کن ......من همه جور تجویز طب سنتی ،طب ایرانی،دکترم انجام دادم .هیچ فایده ای نداشت.ویارم وحشتناک بود .الان نزدیک ماه شش هستم کمی بهترم.اما بازم شبا تهوع دارم. رفلکس دارم.جفت پایین بود.حساس به انواع بو.به همسرم.کمر درد.خوب نمی تونم بخوام.آخرش به این نتیجه رسیدم صبوری کنم.اون اوایل از شدت تهوع تمام ته حلقم زخم بود.صفرا بالا می آوردم.تنها کاری که می کردم می خوابیدم.تا روزها زودتر تموم شه.می گذره.به روزهای خوب نی نی داشتن فکر کن.

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️
عزیزززم همه اینجورن ...دقیق منم مث تو ..دلم میخواست راحت باشم بعدم غذای ک اصلااا خودم درست نکنم بیار ...

فدات بشم مرسی ، حالت تهوم از ۸ هفته تموم شد یعنی خیلیییییی کم شده الان که ۱۰ هفته ام حالتای جدید اومده کمرد درد تا بلند میشم یه دستشویی بشورم چنان کمرم روی باس نم درد میگیره که نگو سریع میخوابم اینجوریم

خدایا عاشقتم
2728
2740
خوش بحالت که میتونی بری خونه ی مامانت،من چی بگم که دور از خونوادم هستم،۵ماهه مادرو پدرمو ندیدم ،الان ...

منم نمیتونم برم خونه مامانم ک روم نمیشه دیگ زیاد رفتم الان شوهرم میپزه خراب میکنه امروز ظهر خواب بودم خودش درست کرده همیشه از من دستور اشپزی میگرفت خراب کرده اعصابش خورده الان میگه نه نهار مبخوری نه شام 

خدایا عاشقتم
2706