2733
2734

اره منم ویارم بد بود..بازخوبه خونه مامانت میخوری...من از خونه بد میومد..تا 4ماهگی طول میکشه..البته بدن با بدن فرق داره

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه واست امکانش هست اوایلش برو خونه ی مامانت بمون 

وقتی اینقدر بهت فشار میاد واسه چی کار میکنی اینچیزا رو بسپار به همسرت خودت استراحت کن 

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️
2728

من به بوی پیاز داغ ویاد داشتم...غذا میخوردم‌ولی مراحل آماده سازیشو حتی دوس نداشتم ببینم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

به خودت تلقین میکنی 

ده دقیقه بلند شو کار کن بعد دیگه دلت میخواد تا اخر انجام بدی 

اگه مدام  خوابیده یا نشسته باشی که روز به روز بی حس تر میشی 

ورزش بارداری هم دانلود کن بزار تو تلوزیون تو خونه ورزش کن روحیت عوض میشه

🧚‍♀️
2740

خجالت نداره خونخ مامانت بگو شوهرت خواروبار بخرخ بیاره که خجالتم نکشی.دوست من کل ۹ماه به خونشون ویار داشت وارد خونخ میشد بالا میاورد چهارماه بعداز زایمان رفت خونشون

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

سلام ...تموم میشه بخاطر ویارته سعی کن زیاد کارای سنگین نکنی و دلا وراست نشی 

من خودم تا آخر 4ماهگی ویار داشتم ویارمم ب بوها بود مشامم حساس بود هنوزم هست اما خیلییییییی کمتر شده و اذیتم نمیکنه میگن سیرابی برای ویار خیلی خوبه زیاد نگران نباش عزیزم سعی کن وقت غذا خوردن بری همون خونه مادرت تا کمی بهتر بشی این روزاتم میگذره صبور باش

عزیزززم همه اینجورن ...دقیق منم مث تو ..دلم میخواست راحت باشم بعدم غذای ک اصلااا خودم درست نکنم بیارن بدن بخورم ..حوصله کارم نداشتم ....ولی با قرص دمیترون عاااالی شدم یعنی اب روی اتیش بود همه زنای ک ویار دارن میخورن هیچچچ ضرری هم نداره خیالت راااحت ...ب دکترم بگی همین بهت میده ...میتونی راحت از دکترتم بپرسی ..میتونی هم همین فردا بری داروخونه بگیری صبح زود ک پا شدی یه دونه بخور تااا روز بعد عااالی اصلا انگار ویار نداری ...در روز میتونی تا دوتا بخوری ...ولی خوب ویار برای بعضی ها تا ۱۶هفته برای بعضی ها هم تا ۱۸هفته بعدش دیگه راحتت راحت میشی ....من ک تا ۱۸هفته داشتم اما تا ۱۸هفته قرص میخوردم راحت بودم ...چون درکت کردم گفتم بهت تجربمو بگم 

شوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمه 💑

خوش بحالت که میتونی بری خونه ی مامانت،من چی بگم که دور از خونوادم هستم،۵ماهه مادرو پدرمو ندیدم ،الانم که بخاطر این کرونا نمیتونم برم پیششون،به مامانم میگم فکر کنم کرونا که تموم بشه منو بچه به بغل میبینی،الان هفته ی هشت بارداریم

2706