2733
2739
شما هم سعی کن برای تحقیر دیگران جنسیت خودتو زیر سوال نبری!!!!!!!!!

ربطی ندارد من شوخی‌کردم‌ کمی فان باش خشک  بودن هم خوب نیس

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
شما هم سعی کن برای تحقیر دیگران جنسیت خودتو زیر سوال نبری!!!!!!!!!

قصد منم‌ تحقیر نبود گفتم‌نوشتم تاپیک فان سه بار‌ بخون مزاح با تحقیر فرق داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا بگذاشتن زهد نفس است و آخرت بگذاشتن زهد دل و ترک خود گفتن

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
ربطی ندارد من شوخی‌کردم‌ کمی فان باش خشک  بودن هم خوب نیس

به هر حال

جنسیت زن خیلی بالاتر از کسی که اینجا لودگی و بی ادبی میکنه و معلو الحاله

درسته؟

عزیزم سعی کنیم‌ برای هم جنس خودمون ارزش قائل باشیم 

درسته؟

شاد باشی🌷

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
به هر حال جنسیت زن خیلی بالاتر از کسی که اینجا لودگی و بی ادبی میکنه و معلو الحاله درسته؟ عزیزم س ...

جوابتونو بالا دادم چندبار بخونین‌ و بعد صفتاییکه‌در شأن خودتونه بچسپونین به بقیه

جوابتونو بالا دادم چندبار بخونین‌ و بعد صفتاییکه‌در شأن خودتونه بچسپونین به بقیه

😳😳

منظور کاربرای بی ادب سایت بود نه شما😳😳

عزیزم😳😳

یکم خونسردیتو حفظ کن 😳😳

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑