2733
2734
عنوان

مادران شیر ده و فرزندان تپلی

84 بازدید | 2 پست

کسی بوده پودر لیدی میل خورده باشه برای وزن بچه؟؟؟مفید هست یا مضر ؟؟؟بنظرتون خوبه؟؟؟تجربه شما چیه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

استفاده نکردم نمی‌دونم ولی خرما خوبه من می‌خوردم باعث میشه شیرت پرچرب بشه

پسر منم تپل بود الان لاغر شده اونموقع اونقدر بیخوابی کشیده بودم و خسته بودم اصلا متوجه نبودم بعد تو یه مهمونی گفتن وای چه لپایی داره بعد که دقت کردم دیدم آره ماشاالله تپلو هست پس چرا قبلاً ندیده بودم😁

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
استفاده نکردم نمی‌دونم ولی خرما خوبه من می‌خوردم باعث میشه شیرت پرچرب بشه پسر منم تپل بود الان لاغر ...

ای جانم.زنده باشه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘