2733
2734
عنوان

شوهرم داره از دستم میره

| مشاهده متن کامل بحث + 3878 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب الان باید چکار کنم 

عزیزم مگه مجبورتون کردن سن پایین ازدواج کنین؟اول خوب کرماتونوبریزین وخوب بااین واون لاساتونوبزنین بعدواردزندگی بشین.

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

خداب شوهرت صبر بده خیانت خیلی سخته اینکه بفهمی شریک زندگیت بهت خیانت کرده داغونت میکنه فرقی نداره چ برا مرد چ برا زن 

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

شما چه جراتی داری عزیزم . من ۵ ماهه شوهرم مارو ول کرده رفته دادخواست طلاق داده اونوقت من حتی تو نی نی سایت هم بهم درخواست دوستی میفرستن از ترسم نی نی سایت رو میبندم بعد نت رو خاموش می کنم بعد کنتور برق رو میزنم برقا بره کلا بعد هم پتو میکشم رو سرم و بسم ا... میگم ومیخوابم اونوقت شما داری باهاش زندگی می کنی دوستشم داری و جلو چشمش به یکی دیگه پیام میدی ؟😰

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ندا جان 

شما بعد اینکه شوهرت  فهمید توبه کردی یا قبلش 

چرا پس پیام و ...داشتی از طرف هنوز 

کسی که بزاره کنار باید همه چی رو کلا بزاره کنار 

حتی شده سیم کارت و ...رو همه رو 

عزیزه من حتما برو مشاوره 

شما احیانا در سن عقلی کم ازدواج کردی ...

هنوز درکی از تعهد و تاهل نداری 

حتما به خودت بیا 

و به شوهرت حق بده ..

اون کسی هم که با شما دوستی انداخته خوب ازت سواستفاده کرده 

از خانم فاطمه زهرا س بخواه ابروت رو حفظ کنه ولی دیگه تکرار نکن 

چون تکرار کنی به یکباره خدا جوری برات روزگار رو میچرخونه آبرو که هیچ حتی نمیتونی سر بلند کنی 

پس محکم باش 

به شوهرتم زمان بده ...

خواهشا خواست ازت طلاق بگیره مهریه رو ببخش ...

عزیزم مهریه حلال بعضی ها واقعا نیست ...

امیدوارم متوجه باشی دیگه زجرش ندی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738