2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه منم خیلی خوشحالم بچه م دختره😍😍😍

ان شالله ک صالح و سالم باشع

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

خوشبحالت مبارکه😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

واااي خداكنه خدابه منم ي دختربده جاي مادروخواهرنداشتمم پركنه يه روزي

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

مبارکت باشه گلم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2738
واااي خداكنه خدابه منم ي دختربده جاي مادروخواهرنداشتمم پركنه يه روزي

عزیزم انشالله خدا بهت میده. منم خواهر ندارم و از ته دلم از خدا دختر خواستم چون بچه اولم هم پسره. باورم نمیشه بدون اسنکه رزیم بگیرم و کار خاصی بکنم دختردار شدم. 

معجزه ی خدای بزرگه

این یعنی چندین میلیون بدهکاری خخ

گفتم بخندی ..‌ انشالله قدمش پربرکت باشه

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
عزیزم انشالله خدا بهت میده. منم خواهر ندارم و از ته دلم از خدا دختر خواستم چون بچه اولم هم پسره. باو ...

اي جانم كلي مبارك باشه بشين منتظرروزاي قشنگ مادرودختري

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
مبارکه چن هفته ای؟ علایمت خاصی داشتی ک نشونه دخمل بودنش باشه

من ۱۸ هفته ام. علائم خاصی نداشتم. اتفاقا اطرافیان همه میگقتن پسر باردارم ولی امروز رفتم سونو گفت دختره

2706