2737
2739
😎😎😎😎😎برین کنار زخمی نشین

کنار شیرینی کشمشی شیرینی نارگلیه گلم؟؟؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم ان شاء الله زودی خوب بشین. از کجا فهمیدی کروناس؟ منم حالم خوب نیس تمام مفاصلم درد داره هر ...

گلودرد وتنگی نفس دارم.سرگیجه واحساس خستگی هم میکنم.ولی خدارو شکر تب ندارم

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
منم کرونا گرفتم ۳ هفتس ولی امروز و دیروز بهتر بودم ...هفته دومش مرگو دیدم با چشمام 😔😔شما فشار خونت ...

من تازه وارد هفته دوم شدم.هنوز نه خدا رو شکر کلی مایعات ودارو میخورم.دستگاه بخورتویِ اتاقم روشنه.تبم ندارم.چون از همون روزایِاول اب ونمک قرقره کردم واویشن ومایعات خیلی خوردم.

خداروشکر که حالتون بهتر شده.دعاکنید منم زودتر خوب بشم

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
چقدر امضات قشنگه  کاش میتونستم این کارو بکنم  انقدر غرور دارم که نمیتونم  اصلا مام ...

ممنون عزیزم

دعوای مادرو فرزندی طبیعیه 

از یه جایی شروع کن مثلا روز مادر یا عید یا روز تولدش حداقل اول دستاشو بوس کن کم کم اون حس خجالت از بین میره هرچند من دستاشو زیاد میبوسم ولی پاهاشو وقتی خوابه میبوسم و خیلی حس خوبی بهم میده

حتما اینکارو کن انرژی عجیبی به زندگیت میده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
نه.کوکیز عسلیه

نوش جونتون

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738
2706