2737
2739
عنوان

یه خواستگار

251 بازدید | 31 پست

چند روز پیش  زنگ زد خونمون بعد سریع به مامانم گفته شغل باباش چیه؟؟ چند تا بچه داری؟

چند تا دختر داری؟؟

ندیده و نشناخته باید این سوالاتو پرسید ؟؟😑

چه فرقی داره بابام چیکارست ، چند تا بچه ایم خواهر دارم یا نه...

یعنی ملاکا باید اینا باشه؟😒

کاش دلها در چهره ها بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم همه اینجورن الان چرا تعجب کردی حتی بقول دوستم یکی زنگ زده بود پرسیده بود باباش چیکارس بعد گفته بودن معلم خواستگار گفته بود خب دیگه چی یعنی شغل بعدیم باید داشته باشه اون چیه!؟ میان میپرسن خونه واس خودتون کل ساختمون واس خودتون حقوقت چقدره رسمی هستی

خانمه اومد نشست خونمون همه این سوالا رو پرسید چن تا بچه داری،هرکدومشون چکارن خونه خودتونه؟درودیوارو برانداز کرد و رفت

ما همه بعداز چن ماه هنوز توو شوکیم😂از این همه پررویی

الله اکبر

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2706