2733
2739

رو موی مشکی ی رنگ موی طبیعی میخوام که خیلی تیره نباشه مثلا قهوه ایی روشن بشه شما تاحالا امتحان کردین؟؟

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

N8و c8 با واریاسیون نقره ای بزار خیلی قشنگ میشه

چه رنگی میشه؟ 

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
2731

من الان برای اولین بار حنا گذاشتم رو موهام😀😀😀

موهای خودم خرماییه نمیدونم چه رنگی دربیاد😄😄😄

تو نت سرچ کن بابونه و ریواس و... نوشته بود واسه قهوه ای روشن😀

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

رنگ مو من  که ۲ ماه یه بار میزارم خودم 😁که طبیعی ۶ با کاراملی ۷ گزاشتم  کاراملی یه بند انگشت رنگ دودی ۷ دو بند انگشت واریسیون نقرهای دو بند و شرابی ۶ یه نخود بزن خوب میشه با اکسیدان ۶

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2738
من الان برای اولین بار حنا گذاشتم رو موهام😀😀😀 موهای خودم خرماییه نمیدونم چه رنگی دربیاد😄😄😄 ت ...

حنا تن قرمزی داره 

من الان برای اولین بار حنا گذاشتم رو موهام😀😀😀 موهای خودم خرماییه نمیدونم چه رنگی دربیاد😄😄😄 ت ...

منم طبیعی میخوام

موی سفید دارم

و خیلی ناراااااااحتم

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
رنگ مو من  که ۲ ماه یه بار میزارم خودم 😁که طبیعی ۶ با کاراملی ۷ گزاشتم  کاراملی یه بند ان ...

فک کنم منظورمو بد گفتم 

منطورم بود رنگ شیمیایی نباشه

عزیزم منظورم از طبیعی این بود رنگ شیمیایی نباشه 😊

قهوه دم کن دو لیوان بزرگ پر بریز تو کاسه بزرگ با سر برو توش با دستت بریز ماساژ بده بعد ۲۰ دقیقه بشور بعد ۳ بار به فاصله ۱ ساعت تکرار کن یه رنگ مو قهوهای تیره رو پایه ۳ میده بهت اگه موهات مشکی مشکی نی

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2706