2737
2734

ببین گاهی وقتا ما دلمون یک آدم بخصوص رو میخواد مثلا آقای x و میدونی کس دیگه ای هیچ وقت نمیتونه جاشو بگیره اما گاهی دلمون حمایت و توجه یک فرد رو میخواد ! مثلا من آقای x رو دوست ندارم و ایده آلمم نیست اما جای خالی حمایت و توجه و محبتش رو حس میکنم ، اگه حس نیازت این دومیست بیخیالش شو ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم عین تو ام الان، می گفتم سوسول یاد محل نذاشتم الان بعد کلی خواستگار فهمیدم کس، دیگه رو نمیتونم قبول کنم اونم رفته به احتمال زیاد کس، دیگه رو میخواد نه اونو میتونم بخوام نه غیر اونو

2738

امشب خیلی گریه کردم ، جریان من اینطوریه که پسر همسایمونه پنج شیش سال پیش قبل اینکه مامانش فوت کنه مامانش به ما پیشنهاد اشنایی داد من یکم خجالتی و یکم مایل نبود م چون شغل نداشت و یکم فکر میکردم سوسول بود اونا هم یهو پشیمون شدن الان میگم کاش قبول میکردم

ایشالا یه بهترش پیدا میشه واست گریه واسه چیه

خواستگارهام شغل خوبی داشتن ولی از این خودشون شخصیت شون خانوادشون اصلا خوشم نمیاومد همیشه هر خواستگاری میاد یاد اون میافتم میگم کاش اون موقع جور شده بود اگه قرار بود کسی پیدا بشه میشد تا حالا

یه مقاله آموزشی راجع به کرونا براش بفرس آخرش هم بنویس این پیامو به عزیزانتون و کسایی که براتون خیلی مهمن بفرستین ببین چی میشه ، اگرم نگرفت بهش رک بگو میخام باهات راجب پیشنهاد ازدواجت حرف بزنم اگه نظرت عوض نشده باشه  باهام تماس بگیر

2706