2737
2734
عنوان

تو رو خدا کمکککککک😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 52 پست
خب زمان شروع بیماریش در اون سن بوده شما چرا به دارو ربطش میدید؟ دارو باعث بروز اسکیزوفرنی نمیشه عز ...

ممنون گلم

الان ابجیم به داداشم پیام داده بره اونجا بخوابه که میترسه

دفعه پیش داداشم رفت با شوهرش بحثشون شد بدتر شد 

موندیم چیکار کنیم😢😢

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
خب زمان شروع بیماریش در اون سن بوده شما چرا به دارو ربطش میدید؟ دارو باعث بروز اسکیزوفرنی نمیشه عز ...

نه عزیزم جرعت نمیکنن قطع کنن

دفعه پیشم خودش خواست گفت خوبم خبر نداشت بدبخت چی میخواد بشه😐

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همینه دیگه هر بار داروهاشو دستکاری کنن باز دوباره دچار حمله عصبی میشه

الان داروهاشو مرتب میخوره ولی بازم هر چند وقت یک بار اینجوری میشه

زیاد بدبینه

تو اینترنت نوشته بود عوارض میتونه خود کشی باشه

خیلی میترسم

یک بار سر کار صاحب کارشو خواست خفه کنه گرفتنش😟

من به خاطر این مشکل از همسر سابقم جدا شدم شیش ماه بیشتر دووم نیاوردم.خواهر صبوری داری.فقط با دارو کن ...

حق داشتی گلم 

آخه خواهرم بچه داره و جدا از این دارو ها خیلی مرده بامرامیه. میخواد درمانش کنه

خواهرم دلش نمیاد از دستش بده چیکار کنم دلش رحمه

2728
حق داشتی گلم  آخه خواهرم بچه داره و جدا از این دارو ها خیلی مرده بامرامیه. میخواد درمانش کنه ...

امیدوارم خدا کمکشون کنه.همسر منم به ظاهر خیلی مرد موجه و خوبی بود اما واقعا افکارش بیمار بود.راستش با دوستانی که گفتن با دارو کاملا بهبود به دست میارن مخالفم چون توی زندگی شخصی اون شخص نیستن.این افراد بیشترین آسیب رو به همسرشون میزنن 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
امیدوارم خدا کمکشون کنه.همسر منم به ظاهر خیلی مرد موجه و خوبی بود اما واقعا افکارش بیمار بود.راستش ب ...

شما بچه داشتی با نه

همسره سابقت چیجوری ناراحت میشد اون قدر که حمله کنه؟

هذیان میگفت یا نه؟؟

شما بچه داشتی با نه همسره سابقت چیجوری ناراحت میشد اون قدر که حمله کنه؟ هذیان میگفت یا نه؟؟

نه عزیزم من تو دوران عقد جدا شدم .البته ایشون هیچ وقت با من دکتر نیومدن به شدت بیمارشون رو نفی میکردن و حمایت خیلی زیادی از طرف خانوادشون میشدن.اما من خودم با چند دکتر و روانشناس صحبت کردم همه تشخیصشون اسکیزوفرنی بود با توجه به صحبتهای من

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
شما بچه داشتی با نه همسره سابقت چیجوری ناراحت میشد اون قدر که حمله کنه؟ هذیان میگفت یا نه؟؟

آره چند بار حمله کرد به من اما خوب خانوادم بودن و جلوش رو گرفتن.ببین به یه مسائلی فکر میکرد که واقعا ادم عادی هیچ وقت بهشون فکر نمیکنه به شدت شکاک بود در صورتی که من خانواده مذهبی دارم و حجاب کامل دارم.

2740
نه عزیزم من تو دوران عقد جدا شدم .البته ایشون هیچ وقت با من دکتر نیومدن به شدت بیمارشون رو نفی میکرد ...

کار خوبی کردی برایه خواهرت منم دعا کن عاقبتش به خیر بگذره

تو تحقیقات هیچی نگفتن؟

کار خوبی کردی برایه خواهرت منم دعا کن عاقبتش به خیر بگذره تو تحقیقات هیچی نگفتن؟

امیدوارم بهترین ها برای خواهرت پیش بیاد.نه عزیزم گفتم که ایشون به ظاهر خیلی آدم خوبی بودن و شان اجتماعی خیلی خوبی داشتن این رفتاراشونم بیشتر برای من بود که خودشون به حساب علاقه ی زیادشون به من میزاشتن.اما واقعا طبیعی نبود

آره چند بار حمله کرد به من اما خوب خانوادم بودن و جلوش رو گرفتن.ببین به یه مسائلی فکر میکرد که واقعا ...

آره راست میگی

شوهر خواهرم هذیان زیاد میگه چند بار به آبجیم گفته تو به من خیانت میکنی تو دوست پسر داری و میزنش در صورتی که همش هذیانه

خیلی سخته خیلی

آره راست میگی شوهر خواهرم هذیان زیاد میگه چند بار به آبجیم گفته تو به من خیانت میکنی تو دوست پسر دا ...

میدونم هیچ کس مثل من نمیتونه خواهرت رو درک کنه.اینکه همه ی روزت به اثبات پاکی و بیگناهی به همسرت بگذره خیلی سخته.ببین همسر من شب تا صبح راه میرفت و فکر میکرد به مسائلی که آدم سالم اصلا توجهی به اون نمیکنه

امیدوارم خدا کمکشون کنه.همسر منم به ظاهر خیلی مرد موجه و خوبی بود اما واقعا افکارش بیمار بود.راستش ب ...

دوستم یک سوال برام پیش اومد

درخواست طلاق  که دادی مهریه بهت رسید؟؟

چون میگن زن اگه درخواست طلاق بده مهریه بهش نمیرسه حق طلاق با مرده

مگه اینکه موارد خاص مثل مهتادیت و...

دوستم یک سوال برام پیش اومد درخواست طلاق  که دادی مهریه بهت رسید؟؟ چون میگن زن اگه درخواست طل ...

عزیزم داستان ما خیلی پیچیده بود.اول که ایشون سفت و سخت با طلاق مخالف بودن و کارای من پیش نمی رفت اما به خاطر تهمتی که به من زدن و من تونستم ثابت کنم توی دادگاه مجبور به طلاق شدن بله مهریه هم بهم تعلق گرفت که من به خاطر زودت  تموم شدن پروسه طلاق بخشیدم

میدونم هیچ کس مثل من نمیتونه خواهرت رو درک کنه.اینکه همه ی روزت به اثبات پاکی و بیگناهی به همسرت بگذ ...

آره دقیقا اینم همین جوریه

میگه یکی داره تو مغزم باهام صحبت میکنه صداهایه اضافه میشنوه

یه شب رفته تو حیاط از نردبان بالا خواهرم گفته چیه

گفته میخوام گربه رو بکشم

2706