2726
عنوان

تو رو خدا کمکککککک😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 52 پست
آره دقیقا اینم همین جوریه میگه یکی داره تو مغزم باهام صحبت میکنه صداهایه اضافه میشنوه یه شب رفته ت ...

آره این مشکل برای ما بیشتر موقع خواب اتفاق میافتاد مثلا میگفت چرا من خواب بودم شما این کار رو کردی در صورتی که میدونستم داره هذیان میگه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
عزیزم داستان ما خیلی پیچیده بود.اول که ایشون سفت و سخت با طلاق مخالف بودن و کارای من پیش نمی رفت اما ...

ممنونم

نه خواهره من به امید خوب شدنشه

چند بار همه دستایه خودشو خونی کرده بود

گاهی اوقات قابلمه رو با خودش حموم میبره آب میکنه خالی میکنه

بعضی اوقات شب تا صبح بیداره میگه خوابم نمیاد

گاهی اوقات مثلا یک ماه هیچ علائمی نداره خوبه خوبه.

این جور موردها هم تو دیدی؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم نه خواهره من به امید خوب شدنشه چند بار همه دستایه خودشو خونی کرده بود گاهی اوقات قابلمه رو ...

خوب من خیلی زود اقدام به طلاق کردم شیش ماه فقط با ایشون زندگی کردم.نه تا این حد نبود مثلا یه بار موقع دعوا براشون آب آوردم لیوان رو تو سر خودش خورد کرد.بیشتر با حرفاش آزارم میداد

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
خوب من خیلی زود اقدام به طلاق کردم شیش ماه فقط با ایشون زندگی کردم.نه تا این حد نبود مثلا یه بار موق ...

راست میگی امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته

خدا همه مریضا رو شفا بده خیلی سخته خودشون بیشتر از ما عذاب میکشند 

طفلک آبجیم فکر کنم از استرس خوابش نمیبره

چون امشب بعد یک ماه که کاملا خوب بوده میخواسته حمله کنه الکی

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
2728
راست میگی امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته خدا همه مریضا رو شفا بده خیلی سخته خودشون بیشتر از ما ...

اینکه خودش قبول داره بیماره خودش خیلی خوبه امیدوارم خیلی زود خوب بشه.ممنون واسه دعای قشنگت.من هفت ساله ازدواج کردم خداشکر زندگی خوبی دارم هیچ وقت از تصمیمم برای طلاق پشیمون نشدم

اینکه خودش قبول داره بیماره خودش خیلی خوبه امیدوارم خیلی زود خوب بشه.ممنون واسه دعای قشنگت.من هفت سا ...

خداروشکر دوستم خدا پشتت بوده.

الان به آبجیم پیام دادم دیدم بیداره نوشت خوابیده فعلا

خداروشکر دوستم خدا پشتت بوده. الان به آبجیم پیام دادم دیدم بیداره نوشت خوابیده فعلا

آره واقعا خیلی خوشحالم از تصمیمم.کاملا خواهرت رو درک میکنم.امشب خیلی یاد گذشته افتادم منم خیلی شبها با استرس میخوابیدم.خیلی اذیتم کرد و بیشتر از من خودش رو نابود کرد.شاید اگه همسر منم بیماریش رو قبول داشت من بیشتر بهش زمان میدادم اما اصلا قبول نمی کرد منم راستش خیلی آدم صبوری نیستم 

آره واقعا خیلی خوشحالم از تصمیمم.کاملا خواهرت رو درک میکنم.امشب خیلی یاد گذشته افتادم منم خیلی شبها ...

عزیزم تو عقد بودی صبر فایده نداشته امکان داشت خوب نمیشد صلاح مصلحتت این بوده هر چی زودتر جدا بشی.

دلم برا شوهر خواهر مم میسوزه یک استرس ساده داشت رفت دکتر این دارو اون دارو شد اینجوری شد

وقتی به حاله خوبه میگه کاش نمیرفتم خسته شده از دوز داروها