2733
2739
عنوان

اگه ابروتونو دوس دارين بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 78 پست

یا ابلفض 

من اوایل که اینجا عضو نبودم تو دوران جاهلیت میرفتم گپ ناشناس تو تلگرام اونجا یه دختره عکس میداد میگف از یه سایت برمیدارم ( ینی اینجا)

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من این دو سه سال عضویت یبارم عکسمو نذاشتم دلیلی نداره

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
فقط اینها نیست طرف عکس برادر وخواهر ودوست پسر ودوست دختر ونامزد میگذاره اخه یعنی چی؟شاید اونها راضی ...

وقتی هم تذکر میدی کلی تیکه بارت میکنن🤦‍♀️

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738
من خوندم ابرو    گفتم بیام تو ببینم چی واسه ابرو خوبه 😁😁🤣🤣

دست خالی نرو عزیزم، وازلین خیلی خوبه  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
لطفا اصلاع رسانى كنيد 

اجازه هست متن تاپیک رو کپی کنم 

تاپیک بزنم؟

ديشب هم ي نفر عكس ي نفر ديگه رو برداشته بود گذاشته برد اينجا 

ي دختر ١٩ساله بود بعد ميگفت ٣٨سالمه و خودم هستم 

واقعا متاسفم براش كه ابرو ميبرن 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706