2737
2734
عنوان

دخترم پیش شوهرم داشت خفه میشد

746 بازدید | 24 پست

سفره پهن کردمو دخترمو نشوندم و بهش یه تکه نون کلفت دادم و باباشم پیشش نشسته بودو شبکه پویا که دالتونا رو نشون میداد محو دالتونا شده بود .رفتم شوید پلو و تن ماهی رو بیارم که بخوریم دیدم دخترم گاز بزرگ به نون زده بود و داشت خفه میشد و شوهرم خیره به تلویزون منم از دور داد زدم خفه شدا .و اومدم ظرفا رو محکم انداختم رو سفره از قصد نبود البته و دخترمو دمرو کردم شروع کردم بزنم پشتش .که دیدم شوهرم بدش اومد و سه بار پشت سر هم گفت بچه بزرگ نکردین تاحالا؟؟؟گفتم نه شما بزرگ کردین .داشت خفه میشد عین خیالت نیس اگه یه دقه این دالتونا رو نبینی چی میشه.؟حالام قیافه گرفته.میخواد بگه تو و مامانت بچه بزرگ نکردین و ما خیلی نوه داریم و بزرگ کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فک کردم فقط همسر من غرق کارتون میشه😐

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

میخواستی بگی بذار دور از جونش زبونم لال خفه بشه تا قشنگ بزرگ بزرگ بشه

مردک بی مسئولیت

حالشو بگیر

نگهداری از بچه شوخی بردار نیست

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2738

من وهمسرم تا یکی دوسال اول تولد پسرم سرهمچین موضوعاتی همش حرفمون میشد..الان ی کم بهترشدیم😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706