2737
2739

امروز بعد ناهار اینجوری شدم 😐 اول فک کردم از سنگ لوزه مه ولی نیس ته گلومه پایین تر از لوزم انگار یچیز تیز مثل یه دونه برنج سفت یا عدس گیر کرده وقتی آب دهن قورت میدم. حس بدیه. معدم میسوزه هی ببخشید آروغ میزنم سیر میخورم چند روزی صبح ناشتا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا نخور سیر را سیر مشکل معده میاره از همون سیر هست که باعث مشکل معده ات شده و این گلودرد مال معده ان هست 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
وا نخور سیر را سیر مشکل معده میاره از همون سیر هست که باعث مشکل معده ات شده و این گلودرد مال معده ان ...

سیر رو صبح ناشتا قورت دادم بعد دوباره قبل اینکه ناهار بخورم یه نصفه جویدم به زور قورت دادم بعد اون ناهار خوردم دیدم ایتجوری شدم نکنه سیر گیر کرده 

😭 😭 😭 😭 😭 آخه تیزه به یچیزی میخوره آب دهنم 

2738
سیر رو صبح ناشتا قورت دادم بعد دوباره قبل اینکه ناهار بخورم یه نصفه جویدم به زور قورت دادم بعد اون ن ...

نمیدونم گیر کرده یا نه ولی دیگه سیر را نخود معدتو خراب میکنه با انگشتت دست بزن ببین چیزی گیر کرده درش بیار 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
سیر رو صبح ناشتا قورت دادم بعد دوباره قبل اینکه ناهار بخورم یه نصفه جویدم به زور قورت دادم بعد اون ن ...

چرا آخه اینکاررا با خودت میکنی والا 

نمیدونم گیر کرده یا نه ولی دیگه سیر را نخود معدتو خراب میکنه با انگشتت دست بزن ببین چیزی گیر کرده در ...

دست میزنم عق میزنم اشکم در میاد انگار ورم کرده اون سمت نمیدونم یا اینجوری حس میکنم. وسواس شدم 😐 

😭 

یه مدت وسواس داشتم الان خوبم...بیخبال باش. هر چند خودم بیخیال نیستم هر چند مدت به یچیزی گیر میدم بهش ...

پیش متخصص رفتی معاینه کنه؟؟؟منم الان سه هفتس درگیرم دوتا دکتر عمومی رفتم حفتشون میگن چیزی نیست التهابه شربت دیفن دادن قرقره کنم ولی فرقی نکرده میگم شاید چیزی حالیشون نیست برم پیش متخصص 

2706