2737
2734

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید.امروز با نامزدم قرار داشتم بهش یه امانتی بدم گفت بشین حرف بزنیم گوشیشو دراورد از اینستا یه چیزی نشون بده براش دایرکت اومده بود من هیچ  وقت گوشیشو چک نکردم چون بی احترامی میدونستم اونم چک نمیکرد..البته حس میکردم خوشش هم نمیاد..گفتم دایرکت بازکن یهوشروع کرد به خندیدن گفت نه چیزی نیست هی شوخی میکرد تو همین هی شوخی یهو گوشیشو قایم کرد سریع  مث تابلوهایه پیام پاک کرد..گفتم چی بود؟گفت هیچی بخدا گفتم نه چرا پاک کردی گفت یکی از دخترای دانشگاس از خیلی وقت پیش فالو داشتمش یبارم بیرون رفتیم ازش خوشم نیمد بخدا هیچی نیست فقط استوری گذاشته بود من  ریپلای کردم  بهش ایموجی قلب و آتیش دادم مگه چیه بخدا هیچی نیست توادم حساسی هستی الکی داستان میسازی فکرمیکنی باهاشممو...هیچی من اومدم خونه خدایی شماها جای من بودین ناراحت نمیشدین من حساسم؟؟؟؟ باهاش چکار کنم؟ یعنی من ادم عقب افتاده ای هستم تفکرم غلط؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری من بودم ولش نمیکردم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731

حق باتوعه صددرصد

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

عقب افتاده اونه که همچین رفتاری کرده

نشون میداد مثلا چی میشد؟

رو اعصاب

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2706