2733
2734
عنوان

بچه هابیاین+ عکس منو همسرمو بزارم نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1540 بازدید | 84 پست
ایشون عکس گذاشته که شما بیای مقایسه کنی؟؟؟!!! مهم اینه که در کنار هم خوشبخت باشند و ارامش داشته باشن ...

عزیزم اولن که من با استاتر بودم،با شما صحبت نکردم که میای منو ریپلای میکنی.

دوما که موضوع تاپیک رو بخونید بعد حرف بزنید،استاتر نوشته عکس خودمو همسرمو میزارم نظر بدید و هر کسی میاد نظرشو میده.

سوما که وقتی گفته از روی عکس نظر بدید یعنی فقط داریم نسبت به ظاهرشون نظر میدیم.

ضمنا شما یاد بگیرید که نظر و صحبت کسی رو که شما رو مخاطب قرار نداده نقد نکنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من نظر واقعیمو گفتم تعارف که ندارم با کسی

عزیزم بازم هر چی که به فکرمون اومد که آدم به زبون نمیاره در واقعیت درسته ایشون از لحاظ ظاهری از شوهرش بهتر هست حتما همسر ایشون هم از یک ابعاد دیگه از ایشون بهتر هست پس درست نیست صریح بدون هیچ فکری بگیم شما سرتری که گفتنش اشتباه محض‌ هست. 

فقط خدا ❤️❤️❤️
2731
عزیزم بازم هر چی که به فکرمون اومد که آدم به زبون نمیاره در واقعیت درسته ایشون از لحاظ ظاهری از ...

عزیزم ایشون خودش گفتن نظر بدین واسه عکس ینی فقط واسه ظاهر نظر بدین و منم نظر واقعیمو گفتم .نگفتن از ابعاد دیگه همسر منو ببینین و...

عزیزم اولن که من با استاتر بودم،با شما صحبت نکردم که میای منو ریپلای میکنی. دوما که موضوع تاپیک رو ...

عزیزم گارد نگیرید سعی کنید انتقاد پذیر باشید من و شما باهم دعوا نداریم از نظرات همدیگه برای رشد شخصیمون استفاده میکنیم در یک نظرسنجی عمومی هر کسی میتونه همدیگر را ریپلای کنه .🌹 

فقط خدا ❤️❤️❤️
2738
عزیزم گارد نگیرید سعی کنید انتقاد پذیر باشید من و شما باهم دعوا نداریم از نظرات همدیگه برای رشد ...

پس من برای رشد شخصیتیه شما بهتون یاد آور میشم که خوب نیست آدم توی نظرات بقیه دخالت کنه.

هر کسی اومده نظر خودشو گفته،دیگه این ارتباطی به شما نداره که بیای نظر تک تک افراد رو بر حسب تفکر خودت نقد کنی.

پس من برای رشد شخصیتیه شما بهتون یاد آور میشم که خوب نیست آدم توی نظرات بقیه دخالت کنه. هر کسی اومد ...

باشه عزیزم اگه اینقدر بهت برخورده و ناراحت شدی نظر من را نادیده بگیر . هدفم قصد ناراحتی شما نبود فقط یک انتقاد دوستانه بود.

فقط خدا ❤️❤️❤️