2737
2739
عنوان

داداشم اذیتم میکنه چیکار کنم؟

490 بازدید | 25 پست

خیلی بی ادبه

۱۴ سالشه

هر کاری میکنه ک رو مخم بره

مثلا نشستم تو اتاقم‌ پامیشه میاد اونجا میشینه 

بهش میگم برو تو اتاق خودت

بعد نمیره

من پامیشم میرم اتاق نشیمن

پشت سرم پامیشه میاد همونجا !!!!

چیکارش کنم واقعا؟!

نبات هستم🥰لایک نکنید پیلیز 😜

بهش محل نده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

محل نده اصلا نگو برو بیرون یا چی

اون الان سن بلوغشه گندترین اخلاق ممکنو داره

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

اخ اخ هیچ کارش نمیتونی کنی یه مدت محلش نذار هرچند سخته اما خسته میشه میبینه برات مهم نیس

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

باهاش دوست شو عزیزم. اولش سخته ولی روزهای قرنطینه فرصت خوبی برای درست کردن ضعفهای ارتباطی هست. باهاش مهربون باش اگه اومد پیشت باهاش حرف بزن درباره هرچیزی که به نظرت جالبه

گذشته نگذشته
2706