2737
2739

یه خواستگار داشت ماشینش سراتو اپشنال بود

بعد میگه من دوس ندارم ازین ماشینا سوار شم برام کمه لیاقت من بیشتر از ایناس

رد کرده خواستگارو😐😐با اینکه واقعا پسر خوبی بود 

حالا خودش باباش پراید داره قصد توهین ندارم ولی بهش گفتم تو خودت بنز داری خونه بابات که اینو میگی بعد چن سال زندگی میخرین دیگه تازه اولشه پسره هم تازه ۲۷ سالشه همینم خیلییه براش 

باهام قهر کرده ازش عذرخواهی هم کردم پیاممو دیده جواب نداده😑بعد پروفایلشو فوری عوض کرده یعنی بفهمم که از عمد ندیده پیاممو

سنشم کم نیس دوستم ۲۲ سالشه😑

نمیدونم الان در موردم چه فکری میکنه که بهش اینارو گفتم ذهنم درگیره😕

من به هر چی بخوام میرسم💚

ولشكن بابا خوب گفتي بهش

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مث خودم رکی آفرین😂معذرت خواهی واسه چیته ولش کن باو

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706