2737
2739

عزیزم با حرارت این ویروس از بین میره من هرچی از بیرون میگیریم بسته اش رو با مخلوط مایع ظرفشویی و وایتکس میشورم حتی دونه دونه میوه یا تخم مرغا

نون رو گرم میکنم بعد فیریز میکنم قبل استفاده باز گرم میکنم 

گوشت و مرغم بسته بندی میکنم بعد میپزم قبل و بعد آشپزی دستمو ضدعفونی میکنم و به صورتم نمیزنم موقع آشپزی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بچه ها خب الان من چیکار کنم دیروز مرغ تیکه شده گرفتم ساق رون و سینه گرفتم

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2738
بچه ها خب الان من چیکار کنم دیروز مرغ تیکه شده گرفتم ساق رون و سینه گرفتم

خب میپزی  میکروب و ویروسش از بین میره😀خام ک نمیخوری 

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نترس مگه خام میخورید

با دستکش شستم گذاشتم آبش رفت دستکشو درآوردم دستمو شستم یه دستکش دیگه پوشیدم بعد بسته بندی کردم گذاشتم فریزر

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
میگماا از این بسته بندی های خرد شده که توی سوپری هستن اشکال نداره بگیریم؟

نه چه اشکالی؟

فقط بادستکش بشور بادستکش بپزش ظرفایی هم که توش مرغ رو قبل ازپختن قرار میدی مثل چاقو و تخته و بشقاب بشور 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من مشکلم با پیازو سیب زمینیه ازبس باآب داغ میشورمشون له و لورده میشن😖

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706