2733
2739
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم ؟؟(شعبه 2)

| مشاهده متن کامل بحث + 345745 بازدید | 18904 پست
بچه ها به نظرتون با جاری که کوچیکتر از شماست ولی هر بار میبینین منتظر شما سلام کنین چطور باید رفتار ...

خب بستگی داره اگه شما میرین خونه اونا یا وارد جمع اونا می شین شما اول باید سلام کنین. اما اگه اونا میان خونه شما یا وارد جمع شما می شم اونا باید اول سلام کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی کسی این جور حرف بزنه سعی می کنم سریع کارشو انجام ندم شده چندلحظه ام لفتش میدم مثلا خونه ماد ...

باید می گفتی این جا خونه شماست شما باید مهمون داری کنی واسه من میوه بیاری اما ظاهرا آداب معاشرت نمی دونی! اتفاقا این آدما رو نباید به حرفشون گوش کرد چون پررو می شن

موقع دست دادن حتما باید آقا اول پیش قدم شن،ی خانم نباید پیش قدم شه

اتفاقا اول خانم باید دست بده نه آقا، این توی کتاب های اصول آداب معاشرت نوشته شده که خانم باید دست بده و یه آقا تا خانم بهش دست نداده نباید دستش رو دراز کنه. 

توی کتاب ها نوشته شده 

2728
2738

سلام من تا الان عضو هیچ سایتی نشده بودم اما این تاپیک انقدر جذاب و دوستداشتنی بود که دلم خواست ادامه پیدا کنه و عضو شدم تا نظرمو راجبش بگم خیلی مشوق من شده و از عسل بانو،رانا جون،خجسته جون،آسکی جون و همه کسانی که کمک میکردن به رونق این تاپیک میخوام که دوباره بیان و ادامه بدن خیلی ممنونم❤😍

خانواده همسر من از نظر عاطفی زیاد به هم وابسته هستن. از بین اینا مادرشوهرم به همسرم بیشتر. وقتی تازه ...

سلام 

خانم محترم همسر بنده هم مانند شوهر شماست من در عقد هستم و نمی‌دانم چطور بیش از مادر همسرم محبت کنم بهش میشه درخواست دوستی من رو قبول کنید 🙏

سلام  خانم محترم همسر بنده هم مانند شوهر شماست من در عقد هستم و نمی‌دانم چطور بیش از مادر همسر ...

سلام

چرا میخوای بیشتر از مادر همسرت محبت کنی؟

این حرف از پایه و اساس اشتباس(در نهایت احترام)

لازم نیست از کسی بهتر باشی یا از کسی بیشتر توجه نشون بدی و یا ابراز علاقه کنین

چون اینجوری خود واقعیت نیستی در واقع داری تلاش میکنی در یک رقابت پیروز بشی

توصیه من بهتون اینه که بهترین ورژن خودت باشی
به همسرت به خاطر عشق و علاقه ای که بینتونه صادقانه عشق بورز و محبت کن و مطمئن باش چیزی که از دل برمیاد به دل میشینه

تمرکزتون رو برارین روی کیفیت رابطه خودتون و همسرتون نه اینکه تمرکزتونو بزارین روی پیروز شدن در رقابت ساخته شده در ذهنتون

ارزوی خوشبختی و سلامتی دارم براتون

سلام تاپیک جدید مبارک منم از به بعد بیشتر میتونم بیام سر بزنم یه سوال این لینک های که گذاشتینو چطو ...

عزیزم درخواست دوستی دادم 🤩

برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
سلام من تاپیک قبلی رو تا یه جاهاییش خوندم و سعی کردم توی لباس پوشیدنم، تنوع غذاهام، نوع حرف زدنم، لط ...

👌

چه فرصت خوبی امروز میتونی یک پک خوشگل از میوه خوشک های ما سفارشبدی  و ازش قدر دانی😍☺️😁

برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
2706