2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی جان ی دفعه مریض شو😂😂البته خدا نکنه الکی مریض شو

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
چطور دعوت کردن خودشونو ؟  چرا نه نگفتید خب

خو شوهرم رودر بایستی داره باهاشون انقد پیله کردن گفتن میخایم شام بیایم خونتون شوهرم گف بیاین خودتون درست کنین غذا

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️
2738
بزاربیان.ماسک بزن از جاتم تکون نخور بگو حالم بده.ببین چجوری گم میشن میرن😏

وای😂😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

یعنی چی؟؟؟

دختر دایی شوهرم و خانوادش که حدود 13 نفر میشدن صبح زنگ زدن گفتن شام میایم. گفتم گلم شرایط کل دنیا حالت قرمزه هی میگن نرین نیاین میدونی که من خیلی قانونمندم بعد کرونا یه شام و ناهار طلبت. الان اصلا

ناراحت شد اما جون من و شوهرم حتی خودشون مهمتره

بگوحالت خوب نیس خودشون بیان شام درست کنن بعدم توبروتواتاق استراحت کن
🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706