2733
2739
چون ازدواج کلی مسئولیت و قید وبند میخواد و پسری که راحت طلب و تنوع طلبه هیچ وقت به ازدواج فکر نمیکنه ...

چه مادر های بی فکری همین الانم پسرش نزدیک سی سالشه کم سنی نداره

من ی سوال دیگه دارم چرا پسرا دیگه تمایلی ب ازدواج ندارن؟

به دلیل این که مثل بنده خرج خودشون رو نمیتونند در بیارند.

دوما شما برو دبیرستان دخترانخ سوال کن چند نفر میخوان شوهر کنن؟ کلا ۲۰ نفر سیبیلو میگن ما😁

کسی که بتونه با یه ادم دگ بسازه مثل دهه هشتادیا و قانع باشه کم پیدا میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه خو بعضیا شرایط دارن بازم دنبال دوستی ان بعدم ی سری میگن دوست شی خودش چند ماهدبعد میگه یعنی مشکل ...

خب اونایی اینجورین نمیخان زیر بار مسولیت برن میخان ب قول خودشون خوش بگذرونن

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
همه ن که مثلا مادر دختر پسر فقط بدونه دیگه جار که نمیزنن خو مگه نیتش چیز دیگس خو میگه اخلاقمون بهم خ ...

خب دلش نمیخواد مادرش بفهمه هرکسی یه جوریه بعدم الان خیلیا مادراشون در جریانه دوستیشون هستن بعد خیلیا دوست ندارن مسئله خصوصیشونو کسی بفهمه تازه امکان دخالت مادرا هم فراهم میکنه 

خب دلش نمیخواد مادرش بفهمه هرکسی یه جوریه بعدم الان خیلیا مادراشون در جریانه دوستیشون هستن بعد خیلیا ...

کسی نیست ک مادرش خب اصلا اولش نگه سه چهار ماه بعد میخواد چیکار کنه تا اخر وه نمیتونه به مادرش نگه

2738
کسی نیست ک مادرش خب اصلا اولش نگه سه چهار ماه بعد میخواد چیکار کنه تا اخر وه نمیتونه به مادرش نگه

اگر قصد ازدواجه بعدا میگه دیگه اگر دید به درد ازدواج نمیخوره ولش میکنه یه سریا هم اصلا قصد ازدواج ندارم خب دختر میتونه قبول نکنه دوست شه با این ادما زوری که نیست

اونی که پول داشته باشه چی 

اونی که پول داره و وضع مالی اجتماعیش اوکی هست 

دنبال بهنرین می گرده 

با هر کدوم کارد رابطه میشه سه ماه میره میاد می بینه 

نه 

چنگی بدل نمی زنه 

میره سراغ بعدی 

یهو سر بلند می کنه می بینه شده نزدیک چهل و 

زنم نگرفته 

تازه جالبه همشونم دختر 20 ساله می خوان

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بعد اگه نخوان بزرگترا سیلقه اعمال کنن چی ؟ شما چقدر تجربه داری ؟ خیلی حرفا هست که در بدی های هر 2 طر ...

بزرگترا پیشنهاد میدن

نمیدونم شاید تو خانواده ی شما دختر و پسر رو زوری عقد میکنن که اینجور میگی

ولی اطراف من که اینجوری نبوده

از طرفی عموما چیزی که تو خواستگاری معلوم نشه و تو روند رفت و امد و آشنایی خانواده ها مشخص نشه تو دوران دوستی محاله که خودشو نشون بده

بزرگترا پیشنهاد میدن نمیدونم شاید تو خانواده ی شما دختر و پسر رو زوری عقد میکنن که اینجور میگی ولی ...

من در مورد خانواد خودم عرض نرکردم . عصبانی نشو . حتما در مورد تنوع شخصیتهای ایرانی خبر داری . مثلا همین الان یه عده تو خونه موندن به خاطر کرونا یه عده بی خیایل . جهت مثال عرض کردم . همه یه نوع نیستن . از هر نوعشم بخوای برات توضیح میدم . چون همه جوره دیدم و خوب میشناسم

من در مورد خانواد خودم عرض نرکردم . عصبانی نشو . حتما در مورد تنوع شخصیتهای ایرانی خبر داری . مثلا ه ...

همه ی اینایی که میگی تو خواستگاری مشخص میشه 

توی دوستی هرکس تمایل داره خودشو بهتر نشون بده

همه ی اینایی که میگی تو خواستگاری مشخص میشه  توی دوستی هرکس تمایل داره خودشو بهتر نشون بده

بله اما اگه مثلا 10 جلسه طول بکشه بعد حرف در بیاد توش چی ؟؟ خاله مهری بگه بلا به دور حتمن دختره ایراد داشت پسر پس کشید .