2737
2739
بله اما اگه مثلا 10 جلسه طول بکشه بعد حرف در بیاد توش چی ؟؟ خاله مهری بگه بلا به دور حتمن دختره ایرا ...

باید خانواده ها پنهانش کنن و فقط موقع بله برون که اونم جدیدا سوری شده قضیه رو به بقیه بگن

این مربوط میشه به سیاست خانواده ها، الان خیلی کمتر شده 

باید خانواده ها پنهانش کنن و فقط موقع بله برون که اونم جدیدا سوری شده قضیه رو به بقیه بگن این مربوط ...

بعد عمه مهری بفهمه دهن مادر زن و مادر شوهرو همه ایل و تبار رو در میارن . که من غریبه بودم . عروسیتم نمیام . حتمن شنیدین . حتی سریال هم ساختن رو این موضوع . دیگه ؟؟؟؟ بیشتر توضیح بدم ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد عمه مهری بفهمه دهن مادر زن و مادر شوهرو همه ایل و تبار رو در میارن . که من غریبه بودم . عروسیتم ...

خب نیان چه اهمیتی داره 

نه دوست عزیز اینجوری نیس، شاید یکی دوتا حرف درشت بزنن بگن چرا فضولی ما رو ارضا نکردید و به ما نگفتید ولی در نهایت اهمیتی که خواستگاری داری با این کارا زیر سوال نمیره، بنظرم آدم خوشبختی یه عمر رو فدای حرف صد من یه غاز نمیکنه

ما خواستگاریمون پنج ماه طول کشید، پنج ماه!!! ، حسودم اطرافمون زیاد بود حرف زیاد میزدن مامانم ناراحت میشد ولی خب مادرم یه زن جا افتاده با این حرفا که داماد خودشو زیر سوال نمیبرد، خودمم باهاش صحبت میکردم، با پدرمم صحبت میکردم، جوری شد که کلا بابام گفت اصلا عقد نکن، صیغه محرمیت تا یهسال، یعنی انقدر حرفم روش تاثیر گذاشت که گفت عقد و عروسیت با هم باشه قبلشم دلتو زد ازش جدا بشی بدون اینکه اسمش بره تو شناسنامه ات، الانم که زمان گذشته همه از شوهرم و خانوادش تعریف میکنن همونایی که حرف مفت میزدن الان دوباره سر بچه دار شدن میان حرف میزنن، اصلا توجه نکن

خب نیان چه اهمیتی داره  نه دوست عزیز اینجوری نیس، شاید یکی دوتا حرف درشت بزنن بگن چرا فضولی ما ...

ببین چقدر خانوادت و خودت خوب جلو رفتی . البته از فشاراش هم گفتی . ولی همه فکر می کنی شرایط شما رو دارن ؟ من مدل های موفق دسوتی هم دیدم 15 ساله که پا برجان . به شرایط و پختگی خودت و خانوادت بستگی داره راه حلت . ایشالله خوشبخت بشیین

2731
خب نیان چه اهمیتی داره  نه دوست عزیز اینجوری نیس، شاید یکی دوتا حرف درشت بزنن بگن چرا فضولی ما ...

یادم رفت یه نکته دیگه به خانوادت افتخار کن و پا بندشون باش نه یه چیزی مثل مراسم خواستگاری . خانواده شما زندگی شما و مراسم خواستگاری شما رو سالم بر گذار کردن . پس به سنت مراسم خواستگاری افتخار نکن . همیشه گفتم 3 چیز باعث افتخار موندگاره

1- خدای قلبی نه خدای معمله گری

2- خدای زندگی ( خانواده )

3- خدای هدایت ( عقل و قلب )