2733
2739
منم تو تاپیکم همینو گفتم بعد یه کابر گفت جو نده گفتن تا بیستم خبر میدیم شما اخبار رو کامل گوش کردی ...

من کامل گوش کردم‌گفت تا ۲۰ میگه که میشه مدرسه ها و دانشگاهها باز بشه یا نه بعدم این بیماری هست تا واکسنش بیاد فقط شیبش صاف میشه

پسرم ❤❤😍😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم تو تاپیکم همینو گفتم بعد یه کابر گفت جو نده گفتن تا بیستم خبر میدیم شما اخبار رو کامل گوش کردی ...

آره گفت تا بیستم درباره تعطیلی ها میگن که تا کی طول می‌کشه

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
من تا حالا بام تهران نرفتم 😕

آخ تو دعا کن وصعیت هرچه زودتر عادی بشه..قول میدم خودم ببرمت‌......

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2740
منم ببر با چهار تا بچه ی قدو نیم قد😢😂

خوشگلا..قولم قولِ ..اون وقتا..که کرونا نبود..همه رو میریختم تو ماشینم و میرفتیم دور دور...

یه شبهایی حوصلمون سر میرفت..با پسرخاله ام و زنش و نادرم ..میرعتیم تا امازاده هاشم تو هراز یه آش میخوردیم چایی و برمیگشتیم....

همه رو میبرم...

هرکی بخواد...فقط دعا کنیم برگردیم به اون روزها...کاش حال دلمون..تنمون ..باز هم خوب بشه

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2706