2737
2739
عنوان

پیاز و سیب زمینی

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 27 پست
منم تراس ندارم ولي فك نيكنم ويروس حركت كنه ؟ منم ميزارم تو جاشون هر وقت خواستم استفاده ميكنم،يعني ك ...

نمی‌دونم والله خیلی ها رو دیدم میگیرن میذارن تو جاش موقع استفاده میشورن 

ولی به قول استارتر اگه از اول ضدعفونی نکنم بعدش دیگه باید کل سینک و چاقو و همه چی رو از اول هزار باره بشورم 

ب خاطر همین از اول کار رو انجام میدم ویروس هم نمی‌دونم حرکت داره یا نه ولی همین که گوشه ذهنم باشه که جایی روی چیزی ممکنه آلوده باشه روانی میشم😒

وسواس نداشتم که گرفتم اونم

هوف

من میشورم ضدعفونی میکنم  سیب زمینی میریزم تو جاش پیاز پوست میکنم ی مقدار خرد و سرخ و فریز ی ت ...

پیاز زود میکروب رو به خودش جذب میکنه اصلا اینکار رو نکن

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میشورم ضدعفونی میکنم  سیب زمینی میریزم تو جاش پیاز پوست میکنم ی مقدار خرد و سرخ و فریز ی ت ...

این خیلی بد  که نگه میداری خام   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731

اونایی که گفتید توی تراس گذاشتیدو ضدعفونی کردید؟

مثلا حبوبات توی ظرف در بسته هستن؟

با نمک بودن با بیشعور بودن فرق داره😏رُک بودن با بی ادب بودن فرق داره😏اجتماعی بودن با لَش و چتر بودن فرق داره😏زرنگ بودن با مارمولک بودن فرق داره😏و تمام مشکلات ما بخدطر عبور از این مرزهاست😏اجتماعی بودن با همه صحبت کردن نیست😌اجتماعی بودن یعنی بدونید،کجا و با چه کسی،از چه کلام و لفظی استفاده کنیم😊

بنظر من نیازی نیس همه چیزو ضد عفونی کنید من خودم وقتی میوه میگیرم میارم اول میریزم داخل سینک با اسکاج نرم و مایع ظرفشویی غلیظ به حالتی که دارم ظرف میشورم تمیزش میکنم بعد آب میکشم با اب ولرم یا داغ اینجوری از بین میره دگ نیازی نیس ضدعفونی هم کنید

با نمک بودن با بیشعور بودن فرق داره😏رُک بودن با بی ادب بودن فرق داره😏اجتماعی بودن با لَش و چتر بودن فرق داره😏زرنگ بودن با مارمولک بودن فرق داره😏و تمام مشکلات ما بخدطر عبور از این مرزهاست😏اجتماعی بودن با همه صحبت کردن نیست😌اجتماعی بودن یعنی بدونید،کجا و با چه کسی،از چه کلام و لفظی استفاده کنیم😊
2738
خب چرا ظرفاش رو با مایع ظرفشویی نمیشوری؟ 

شما راست میگی استارتر جان نیازی نیس حتما ضدعفونی کنی همین که با مایع ظرفشویی بشوری کافیه من خودم سیب زمینی پیاز میگیرم میارم توی تراس میریزم سر جاش هر وقت خواستم استفاده کنم میام اول پوست میکنم زباله هاشو میریزم اشغالی خودشم یکم مایع به دستم میزنم میشورم چاقو و سینکم مثل هربار که با مایع و اسکاج میشستم میشورم

تو ظرف در بسته میذارم تو یخچال در عرض ی هفته مصرف میکنم  یعنی بازم میکروب میگیره؟

اره  بابا 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
باکتری بهتره یا ویروس ساغر جون؟😁😁 مرسی فدات که گفتی فکر میکردم چه خانمی شدم من🤭 اسیر شدیم ب خدا ...

والا  همه  بعد کرونا    وسواسی  و افسرده و ناراحتی پوستی  میگیرن😬🤣